Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: U mnie na wiosce pobudowali ścieżkę rowerową, nowe latarnie (nawet w lesie! XD), wylali nowy asfalt (stary był jeszcze git), pociągnęli światłowód... Ale to było ze środków unijnych pozyskanych jeszcze za czasów peło, ale mądrzejsze o tym nie wspomnieć xD
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Za PiSu było tak wspaniale, że aż samorząd postawił w centrum miasta Białymstoku kilka wielkich banerów. Wszystko zasługa Nowego Ładu i tego, że wpływy z dochodowego nie lądowały bezpośrednio w budżetach samorządów, a centralnie. PiS rozdzielał komu da, a komu nie. Tam gdzie większość miała "totalna opozycja" tam nic nie było.
hyperlink - @WypadlemZKajaka: Za PiSu było tak wspaniale, że aż samorząd postawił w c...

źródło: z27282160AMP,Bialystok--Najpierw-na-ogrodzeniach-siedmiu-szkol-

Pobierz
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Ok, tu nie ma. A teraz dam ci przykład. Droga Sztabin - Śluza Dębowo. To na końcu świata. Droga wybudowana jeszcze w czasach komuny. Jak nie zgubiłeś zawieszenia po drodze to miałeś szczęście. Niedawno wyremontowana. Ja nie mówię, że wszystko jest zrobione na tip top, ale w porównaniu do tego co było przedtem jest zmiana.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: a to u Was nie płynie miód? Pan Kaczyński to co obiecał to zrobił na tip top, a nawet lepiej. Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego - nie to co Tfusk, wyremontował sobie drogę z Warszawy do Brukseli, a o wschodzie zapomniał. Pan Kaczyński to jest lepszy jak ten Napoleon. Za 4 lata powrót naszego wschodniego wodza!
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Pracując w branży widzę jak dużo jest w ostatnich latach przetargów, i jak zwiększają się obroty firm budowlanych, to jest prawdziwa przepaść. i sam chociaż nigdy na pis nie głosowałem, i nie zagłosuję muszę przyznać że pod względem infrastruktury dużo się zmieniło. Głównie mam tu na myśli tzw. Polskę powiatową, czyli drogi gminne i powiatowe właśnie. Dawniej, zwłaszcza gdzieś daleko od cywilizacji dobre drogi lokalne były jak rodzynki wśród
  • Odpowiedz