Wpis z mikrobloga

Dzien dobry,
Mam pytanie do osob jezdzacych na delegacje do niemiec, jak i mieszkancow.
Jade na jeden miesiąc i zastanawiam się nad internetem mobilnym - karta sim do telefonu.
Czy jest opcja kupna w niemczech takiej karty sim z pakietem internetu w rozsądnej cenie?
Mam co prawda 5gb internetu w roamingu od mojego operatora ale wiem że to nie wystarczy
Pozdrawiam
#niemcy #internet #telefony
  • 11
@stiwinga22: Karty są dostępne w marketach i na stacjach paliw. Możesz poprosić o rejestrację od razu, dokonać jej na poczcie lub w niektórych przypadkach przez videoczat. Ceny masz na stronach operatorów. Lycamobile.de ma 60gb za 30 euro.
@stiwinga22

pakietem internetu w rozsądnej cenie?


Są tylko takie w nierozsądnej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogólnie dlaczego tylko 5GB? Przecież skoro będziesz miesiąc to możesz korzystać ze swojego krajowego.

Nie wiem od czego to zależy, ale zarówno rodzinka, która mnie odwiedza, zawsze korzysta z pełnego pakietu, który ma w kraju, jak i ja ze swoją niemiecką kartą wykorzystuje w pełni pakiet w Polsce.

Są jakieś ograniczenia teraz?
@fishery: tak widzialem ; tylko nie wiem czy tu jest jakis haczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"nowi klienci muszą kupić kartę SIM z planem online i włączyć automatyczne odnawianie. Cena promocyjna obowiązuje przez pierwszy
okres sześciu miesięcy, następnie zostanie zastosowana pełna cena w wysokości 29,99 €."
@kurczakos1: tzn no klasycznie jest tyle (5gb) w miesięcznym abonamencie ; pozniej są juz oplaty za X mb danych.
Moze przekalkuluje i nie wyjdzie az tak duza roznica.
U mnie w play wychodzi 10,43 zł za GB.
W pakiecie lyca mobile wychodzi np 3.10pln za gb ( ͡° ͜ʖ ͡°) - bralem pod uwagę ten pakiet 28gb za 20eur
@stiwinga22 Freenet Funk zobacz sobie. Koszt założenia 10 euro za starter. Bez umowy i bez limitu za 0.99 centów dziennie jeśli posiadasz PayPal. Do tego masz darmowe rozmowy i smsy w DE z tego numeru. Musisz ściągnąć apke poza sklepem google play I podać adres gdzie Ci wyślą kartę. Później tylko zeskanować dowód lub prawko i smigasz. Mam od 2 lat i jestem zadowolony. Pozdrawiam