Wpis z mikrobloga

@Myszka_: @zonley @LPGpowiedzto @GibolXD

nie jestem jego fanem ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no poważnie, jak czytam takie komentarze i ludzie się czepiają, bo gosc się na streamach wygłupia to bije od was tak ogromnym bólem dupska, ze szok.

Akcje z butem akurat znam, obiecał, że jebnie z buta wódkę jak wygra z Analem i tak zrobił.
Wyjmijcie te kije z dupy, polecam, tak się lepiej
  • 0
@Duszqable: nie mierz wszystkich swoją miarą koczkodanie. Nie musiałeś robić comming outu na wykopie i chwalić się, że bez kija w dupie ci się lepiej żyje - doprawdy, gratuluję. Ja nigdy takich niewątpliwych dla ciebie przyjemności nie doświadczyłem i nie doświadczę. Chłop jest skończonym debilem, ty swoją wypowiedzią pokazales, że należysz do tego samego grona :D
@Duszqable: oglądam streamy od ponad dyszki, uwierz mi potrafię rozróżnić wygłupianie się od troglodytów a jak ciebie śmieszy taki content to nie wstyd, po prostu łapiesz się w przedziale wiekowym z wpisu .
@zonley:
Właśnie o tym kiju w dupie mówiłem, zamiast normalnej odpowiedzi z argumentami to lecą same wyzwiska.
To dobrze. Widac, ze zabolało.

@GibolXD nie, ja nie oglądam żadnych streamow. Kojarzę go jak się pojawiał na innych kanałach i z shotów.
Poprostu patrząc na te komentarze to ewidentnie nie macie się do czego #!$%@?ć xD