Wpis z mikrobloga

Mirki, mam siostrzeńca lvl.13 i strasznie zajarany jest bluzą w stylu „bape shark”. Mógłby ktoś wyjaśnić fenomen tego produktu? Ponoć dzieciaki w szkołach szaleją na punkcie tych bluz. Problem jest tylko z ceną. Patrzyłem po ile chodzi oryginał i teraz kwestia, czy warto brać feja z amazonu za +/- 200 zł, czy oszczędzić wstydu? xD Ewentualnie jaki item streetwearowy można mu kupić tak do 300 zł?

#streetwear #modameska #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 14
@Blackol12, nie. Nie bierz żadnego feja, bo siostrzeniec i tak nie będzie miał tego produktu, którego chce. Dodatkowo jak inne dzieciaki ogarną, że to fejk, to niestety różnie może być. Kup mu jakąś bluzę Chaosa, ale troszkę byś musiał dołożyć.
. Patrzyłem po ile chodzi oryginał i teraz kwestia, czy warto brać feja z amazonu za +/- 200 zł, czy oszczędzić wstydu?


@Blackol12: Jak już wcześniej napisał i wytłumaczył @YungOTF nie bierz feja, dużo lepiej jest sobie kupić oryginalną bluzę jakiejś polskiej firmy jak podrabianego bape. To, że będą z niego się śmieli to raz, ale te podróbki są zazwyczaj tragicznej jakości a kosztują tyle co na przykład jakaś bluza polskiej
Ewentualnie jaki item streetwearowy można mu kupić tak do 300 zł?


@Blackol12: Twoje pytanie jest bardzo łatwe i bardzo trudne w udzieleniu rzetelnej odpowiedzi na takowe jednocześnie, wiesz przede wszystkim tak naprawdę wszystko zależy od tego co ten twój bratanek 13 lvl za streetwear uznaje bo tak naprawdę ile osób tyle jego definicji wiesz o co chodzi jakby. Ale myślę, że jakieś rzeczy 2005 które nawet w House kupisz teraz, LocalHeroes,
Mirki, mam siostrzeńca lvl.13 i strasznie zajarany jest bluzą w stylu „bape shark”. Mógłby ktoś wyjaśnić fenomen tego produktu? Ponoć dzieciaki w szkołach szaleją na punkcie tych bluz.


@Blackol12: Czyli obecnie mamy powrót mody na sharka, mój znajomy z klasy to miał jak chodziłem do liceum w 2015/16 roku bodajże. Fenomen jest taki, że jest to po prostu drogie popularne, noszą to raperzy zagraniczni zazwyczaj z ameryczki, dzieciaki/małolaci myślą, że jak
#!$%@? nie znalem, rzuilem okiem, ale teraz doja tych gowniarzy xDDDD


@mmmmmmmmmmmmmm: Nie teraz @moods ma rację, ta marka istnieje dłużej niż te dzieciaki żyją. Natomiast kwestia tutaj też jest taka, że dziś dzieciaki/małolaci mają totalnie inne podejście do kupowania ubrań, obuwia, akcesoriów jak na przykład moja generacja te kilka-kilkanaście lat temu jeszcze już nawet + dochodzi do tego dużo większe rozpieszczenie. Dziś dzieciakowi potrafią dać +500 za które on idzie
@Cztero0404 wiesz, każde pokolenie ma coś innego. Kilka lat temu była moda koszulki czy bluzy z logiem Trasher, podejrzewam, że większość ludzi noszących te ciuchy nie miało bladego pojęcia co to w ogóle znaczy. Z kolei dla mnie i dla wielu osób z mojego pokolenia Trasher to była skateboardingowa biblia. Trochę mnie dziwi, że dzieciaki tak bezwiednie podążają za modą ale też pamiętam jak się ze mnie śmiali w szkole jako jeden