Wpis z mikrobloga

Ja to podziwiam że friz i spółka pozwolili wrócić starym ekipowiczom do łask. Tromba b---a przez tyle czasu n---------ł na friza jaki to on zły, jak to słabo i c-----o było w ekipie, jakie to małe pieniądze zarabiał a gdy sianko się skończyło i trzeba było aż mercedesa oddać to nagle "czas leczy rany" XDDD. Dodatkowo szczerze oni wgl już nie są potrzebni. Genzie i reszta bez nich radzi sobie naprawdę dobrze. Mało tego wiele osób woli oglądać ludzi którzy nie są naburmuszeni w co z drugim odcinku i którzy nie obnoszą się hajsem na lewo i prawo. Jedyny powód ich powrotu według mnie to to że mrożon ma jakiś genialny pomysł na nich żeby z nich jeszcze biznes pociągnąć. No bo tak serio jest ktoś kto znowu wolałby oglądać trombke, murcix czy mini majka? Nawet jakby stworzyli nie wiem osobny kanał (bo z tymi nowymi ludźmi ich na pewno nie połączą) to przecież oni są już tak wypaleni i nudni bez charyzmy że ludzie już będą woleli obejrzeć ludzi z t5m2 niż ich. Dziwny i ciekawy ruch.
#friz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@andrewasos genzie jak na 2 lata ma się nadal bardzo dobrze. Nic nie upada. Wyniki i liczby są, hype jak był tak nadal jest. Dodatkowo koncerty które też robią robotę. Aktualnie nie ma chyba lepszej grupy pod względem zasięgów na polskim YT.
  • Odpowiedz