Wpis z mikrobloga

Mnie najbardziej rozwala fakt tego, że na takim Instagramie, to lwia część osób, która wyzywa Natana Marconia pod jego postami - korzysta ze swoich prawdziwych kont, na których widnieją ich dane, miasto zamieszkania itp.

Przecież czy oni tego nie wiedzą? Jakim trzeba być debilem, żeby tak zrobić? xD Nieważne, jakbym kogoś nie nawidził, to nigdy nie użyłbym do wyzywania mojego prawdziwego konta, bo INNI LUDZIE TO TEŻ WIDZĄ.

I teraz następująca rzecz dla ludzi, którzy nie mają planów na niedzielę, a chcieliby wykonać jakiś dobry uczynek. Może szukajmy ludzi, którzy wyzywają na socialach Dzieci Indygo i podpisują się tym własnym imieniem i nazwiskiem, weryfikujmy i piszmy do szkół/pracodawców/rodziców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, jak Wy, ale ja właśnie zaczynam moją misję. A tak naprawdę, to zacząłem wczoraj już. Z fartem! :)

#famemma
  • 13
@Admiral_Kreweta: szukaj mnie paziu i wpadaj jak masz ochotę, nie jestem zjebem życiowym żeby komentować i nabijać zasięgi natanowi. Wiem jak działają sociale i nie mam zamiaru mu nabijać czegokolwiek także pozdrawiam cieplutko
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.