Wpis z mikrobloga

Czołem wykopki.
Kończy mi się umowa w orenżadzie(abonament) i szczerze powiedziawszy zastanawiałem się na co mnie to? Tak naprawdę to potrzebuję tylko +- 20 giga neta do przeglądania memesów w robocie, nielimitowane połączenia i smsy i tyle. A przynajmniej tak mi się wydaje. Moje pytanie jest gdzie i jaki rodzaj umowy wyjdzie najtaniej?

#pomocy #telefony #orange #smartfon
  • 8
  • Odpowiedz
nju mobile


@TheMacioch: Zadzwon do alternatyw to Ci przedstawia oferte - ja ostanio w play wycisnalem 15zl netto za numer - fakt 5gb netu ale nie potrzebowalem wiecej - bylem w plusie wczesniej - a jeszcze przedem w orange
  • Odpowiedz
@TheMacioch: ja mam w T-mobile na kartę. Za 25 pln masz no limit i chyba 15GB. Jak dasz 30, to masz wtedy także no limit wiele platform video jak youtube, netflix itp. Wtedy te 15 GB jest ze sporym nadmiarem. Korzystam i jak na razie jestem zadowolony.
  • Odpowiedz
  • 0
@play_polska: No to skoro już tak ładnie się odzywacie pod postem to wystarczyłoby dopisać jeszcze ile wychodzi najtańsza wersja tego czego potrzebuję u was i tym rozłożyć konkurencję(no chyba, że zapraszacie na stronę, bo nie ma się czym chwalić aż tak :P)
  • Odpowiedz
  • 0
@TheMacioch, jeśli nie zużywasz dużo GB miesięcznie, to raz jeszcze zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz naszą ofertę odNOWA. Możesz na niej zapoznać się z dostępnymi paczkami GB, które nie mają terminu ważności.
  • Odpowiedz