Wpis z mikrobloga

Mieszkanie 72 m2, Nowy Dwór Mazowiecki, 1km do dworca kolejowego, nowe budownictwo, garaż, klimatyzacja, w pełni wyposażone, ostatnie piętro, dwa mieszkania na piętrze 770k za całość.

Czy warto się w to pchać? Pracujemy zdalnie, niby ja mam hybrydę 2x z biura w Warszawie, czas dojazdu 1h 10 min w jedną stronę pociągiem, ale może uda się wynegocjować biuro 1x w tygodniu i nie będzie tak źle.

W stolicy dostępność mieszkań jest zerowa, ceny wywaliło w kosmos i nie zapowiada się na jakiejkolwiek spadki.

Z jednej strony mieszkanie jest naprawdę super, układ idealny, 3 pokoje, balkon, ale coś mnie gryzie, że to jednak zwykle miasto powiatowe z pociągiem do Warszawy, kosztujące ponad 3/4 bańki...

#nieruchomosci
  • 15
czas dojazdu 1h 10 min w jedną stronę pociągiem

@knoxville12: to dużo, jak nie chcecie jeździć po W-wie samochodem to nie lepiej jakieś Ząbki albo inna ościenna sypialnia, jeśli fabryka w innej części miasta? Siłownie, basen, kręgielnię, restauracje, psich groomerów, kosmetyczki, fryzjerów, fizjoterapeutów i inne takie podstawowe usługi masz w takim miasteczku w zasięgu spaceru, do M2 dojedziesz w kilka minut, pociągi chodzą w godzinach szczytu co kilka minut. Jak wypijesz