Wpis z mikrobloga

@thorgoth: raz się go zapytałem jakie on prestiżowe studia za granicą ukończył (bo umieścił wpis o polskich "gówno" uczelniach), to mnie zbanował.
  • Odpowiedz
@G06DbT: dla mnie mick to jest czyjś projekt, choć nie wiem czyj i jaką ma agende. Z całą pewnością przez lata mantrowania o spadkach stał się czymś w stylu swojej własnej karykatury.

Kiedyś, gdy projekt się zakończy chciałbym poznać jego autora i motywacje które za nim stały.
I liczę na to że nie jest to maciek który w 2017 miał hajs na kwadrat ale postanowił czekać na spadki, bo to
  • Odpowiedz
@thorgoth: No ale jaki projekt ten miałby mieć cel? Generowanie ruchu na wykopie na dość popularnym tagu poprzez nakręcanie na spory? Operacja fałszywej flagi mająca na celu odciągnięcie co niektórych od zakupu mieszkania by pozostali na wynajmie? A może zwykły trolling i czerpanie radości z tego że ktoś może stracić pokaźne pieniądze poprzez odwlekanie decyzji o zakupie drożejącego dobra przy jednoczesnym opłacania najmu? Jak dla mnie jest to jakieś zaburzenie afektywne, rodzaj manii, imo objawy mocno pasują.
przymus mówienia, gadatliwość zdająca się nie mieć końca (98% chorych)
pobudzenie psychoruchowe (hiperbulia) (87% chorych)
zmniejszona potrzeba snu (lub nawet kilkudniowy całkowity brak potrzeby snu, 81% chorych) albo zaburzenia rytmu dobowego
gonitwa myśli (synonimicznie tachyfrenia, myślotok) (71% chorych)
odhamowanie seksualne
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77: Ja mam taką teorię, że to jakieś konto związku flipperów, którzy nie chcą, żeby ludzie wykupowali im mieszkań i polecają cały czas czekać, bo "zaraz pęknie". Zauważcie, że jest mnóstwo zgadzających się z nim i plusujących. Jeszcze niedawno temu było ich o wiele więcej...
"Dzięki" mickowi i kilku im podobnym nie kupiłem mieszkania kilka lat temu, przez co straciłem kasę, a co najważniejsze - swój cenny czas.
  • Odpowiedz
"Dzięki" mickowi i kilku im podobnym nie kupiłem mieszkania kilka lat temu, przez co straciłem kasę, a co najważniejsze - swój cenny czas.


@Dzif: no chłopie, jeśli Ty podejmujesz decyzje na podstawie wpisów na wykopie, to słabo to wygląda dla Ciebie. Byłem w podobnej sytuacji, wszędzie trąbili że zaraz spadki, ze trzeba czekać, że kto zapłaci 6k za m2 wyremontowanego mieszkania do wprowadzenia. Na wykopie ten idiota oczywiście już miał
  • Odpowiedz
Kiedyś, gdy projekt się zakończy chciałbym poznać jego autora i motywacje które za nim stały.


@thorgoth: Ja mam też dużo rozkmin na temat tej postaci. Absolutna zagadka. Do tej pory traktowałem go po prostu jak błazna, jak oszołoma, których tutaj nie brakuje. Ale czasami zastanawiam się czy to nie jest jakiś mastermind troll.
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: Nie jestem dumny ze swojej głupoty. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na szczęście wyszedłem na prostą, kupiłem mieszkanie i już spłaciłem kredyt.

Wykop jest taki - samonakręcająca się karuzela #!$%@?, kto ma plusy, ten ma racje. Takiemu przeciętnemu dwudziestolatkowi to przecież strasznie ryje banie.
  • Odpowiedz