Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak sie pozbyc myslenia, ze moglem zrobic w zyciu wiecej i ze chcialbym byc kims waznym w zyciu? Sporo zrobilem ale ciagle mam myslenie ze to za malo i powinienem robic wiecej, rozwijac sie, byc kims, itd. chcialbym po prostu zyc i sie nie przejmowac. Robic rzeczy bez zastanowienia. Od zawsze mam wrazenie, ze zycie przelatuje mi przez palce, ze nie mam na nic wplywu i ze powinienem byc kims, a jestem nikim. 30lat. Marzylo mi sie zawsze zostac aktorem, a jestem w sumie typowym zjadaczem chleba. Czas zaakceptowac juz stan rzeczy i przestac analizowac wszystkie scenariusze, bo zamiast pojsc na silownie i miec z tego fun, to ja mysle co powinienem zrobic zeby miec lepsze efekty, a co zrobic zeby to bylo barziej przydatne. Mecze sie sam ze soba. Widze ze ludsie dookola robia znacznie mniej i sa szczesliwsci ode mnie.
#gorzkiezale #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim chciałeś być aktorem czy chciałeś być sławny i bogaty (i widziałeś aktorstwo jako ścieżkę do tego)?
Jeśli to pierwsze, to nie ma żadnych przeszkód żeby w dowolnym wieku zaangażować się w amatorską grupę teatralną, szukać zleceń jako statysta czy zacząć chodzić na castingi.
Jeśli to drugie, to jest powiedzenie, że większość aktorów pracuje w Starbucks. Widzimy tylko tych którzy osiągnęli szczyt, a są setki i tysiące tych którzy tam nigdy nie