Wpis z mikrobloga

@czuczer: Czy ja wiem. Pomyj bym za to nie wylewał, taka liga obecnie, że każdy może przegrać. Szkoda tej skuteczności, ale ja tam twierdzę, że prawdą jest, że musi jeden dobry menadżer popracować tutaj kilka lat by coś ruszyło, a za nim muszą isć zmiany na wyższych stołkach. Wg mnie największym błędem będzie wymiana EtH, jeżeli przyjdzie nowy zarząd wraz z przejęciem, bo widząc wypowiedzi wszystkich zaangażowanych to tam problemy są
@TheFuturefromThePast ale ja jestem bardzo daleko od twierdzenia że ETH musi odejść, z resztą nie bardzo jest kogo za niego wziąć. Aczkolwiek sporą część jego transferów nie przekonuje - Antony, Ambrabat, Onana. Ale oczywiście zgadzam się w 100% że problemy w United są gdzie indziej a nie na ławce trenerskiej.
@czuczer: AFC jest jakieś 2 lata do przodu w porównaniu gdzie jest MU i to w sumie tylko jeśli Ineos przejmie kwestie sportowe. Myślę, że jeśli wszystko utrzyma obecny kierunke to od kampanii 2024/2025 będzie można liczyć na coś więcej niż wzloty i upadki United.