Wpis z mikrobloga

Pięknie Mumin wyjaśnia dlaczego zamykają "biznes", taki ból odwłoka i płacz że nie wiem.
Zastanawiam się czy oni upośledzeni czy zrobili to celowo z tą pseudo knajpą dla wyświetleń.
Ale chyba jednak to coś z intelektem bo jak ktoś mówi piniądze to już przynajmniej dla mnie coś jest na rzeczy.
A tak w ogóle to khmerzy nie chcieli przychodzić:)
No i Mumin wszystko sobie przypisuje że on musiał robić, a przecież to Madzia wszystko ogarniała, Mumim to się tylko snuł motorkiem.
Zresztą wstyd mówić biznes, biznes to jak ktoś ma sieć lokali czy coś więcej a nie taki garaż.
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Pięknie Mumin wyjaśnia dlaczego zamykają "biznes", taki ból odwłoka i płacz...
  • 22
  • Odpowiedz
@dizel81: Nie musisz się zastanawiać, bo tu są już tworzone różne diagnozy ale on są po prostu tak głupimi ludźmi. Inteligencja poniżej średniej i w takiej rodzinie wychowane dziecko przez brak właściwej socjalizacji z normalnymi ludźmi odziedziczyło ten poziom. Nic więcej.
Mumin to taki wioskowy głupek, przy którym nawet głupawy kamerdyner to niemalże filozof.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: To jest idiota*. Idiota ma kanał włóczykij w azji.

*Idiota - ktoś oglądający gnioty z kambouniwersum i zafascynowany wolnością i tym, jak będzie mu się tam lepiej żyło. Osoba odklejona od rzeczywistości na tyle, że w wyniku oglądania manipulacji klapka, łysego i reszty patusów, kupuje bilety i przenosi się do Kambodży aby polepszyć sobie życie.
  • Odpowiedz
@adik75 to nic nowego, dużo takich odklejencow. Trzeba jeszcze zaczekać aż spadnie mu całkiem oglądalność i zacznie nagrywać gówna o teoriach spiskowych jak Dziki Trener, Kolonko czy Ator Woźniak
  • Odpowiedz
@FeyNiX: Przecież to nie ta kolejność. Oni zbudowali swoje zasięgi właśnie na poruszaniu teorii spiskowych. Ci tutaj to banda nieudacznikóœ, głupków. Łysy próbował w teorie i nawet oddzielny kanał założył, ale się nie przebił i wybrał kierunek patostreamów.
  • Odpowiedz
  • 2
@Cernold: ja się tobie nie muszę tłumaczyć, po co tu włazisz i się prujesz?
Jeden ogląda tvp info drugi ogląda ludzi z youtube.
Zajmij się swoim życiem a nie próbujesz ustawiać je innym.
  • Odpowiedz
@dizel81: Czy jest jakiś skrót tego co się dzieje w tym uniwersum? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem szczerze że często widzę wpisy ale nie śledzę kanału XD
  • Odpowiedz
@dizel81: tak to jest jak się bierze za coś o czym nie pojęcia. Czy on nie wiedzial , ze jest w jednyhm z najbiedniejszych krajów gdzie mozna zjesc za dolara . Restauracja w europejskim stylu sprawdzilaby sie tylko w miejscu gdzue jest duzo turystow a nie na kambodzaskiej prowincji.
  • Odpowiedz
@dizel81: Łysy durny gamoń. Od początku ludzie pytali czemu nie ma szyldu, karty dań przed wejściem, pinezki z lokalem w Google Maps albo Fanpage gdzie prezentowaliby dania dnia z zdjęciami i cenami.

Miej biznes 2 tygodnie bez reklamy, bez niczego i potem narzekaj, że klientów nie było tak jakby to ich wina była, że biznes upadł.

Teraz jak zamykają biznes to nagle pojawia się jakiś baner MOOMINS FAMILY i oznaczenie pinezką
  • Odpowiedz
@dizel81 porażająca głupota. Czy tam nikt nie ma kartki papieru i ołóweka żeby zrobić sobie mini biznes plan? Co, ile, gdzie, koszt dania, produkty, itd tylko idzie na Jana a potem rozczarowanie że Khmerzy nie jedzą takich wynalazków... Nie wiem jak można być takim głupim...
  • Odpowiedz
@MWittmann ich biznes przypomina mi BBQ centrum, nic nie ma aż pojawi się klient dopiero wtedy Gapcio pójdzie do sklepu obok po węgiel - ten, nie będzie robił jedzenia bo mu nie schodzi, target to nasi a nie Khmerzy którzy zjedzą robaki z trawą cytrynową na ciepło
  • Odpowiedz