Wpis z mikrobloga

a moge zrobic podobny mem gdzie na gorze tam zakorkowana Moskwe, a na dole Amsterdam?


@Rustyyyy: uuuu, to, to już nie, to nie dobre jest, cicho siedź lewaku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wprowadzony w Belgii przymus remontu domu do wymaganej klasy energetycznej pod groźbą kary finansowej do bodajże nawet 100tys euro.


@toniemojekonto1: Klasy energetyczne istniały już w PRLu, gdzie każde nowe lub względnie nowe mieszkanie miało odpowiadać ówczesnym cywilizowanym standardom. To samo może ci powiedzieć dziadek który mieszkał w drewnianej chacie i #!$%@?ł coś o rzydomaskońskim wymyśle zwanym ociepleniem ścian i podłączeniem prądu/wody, a dorożkę zmienić na silnik spalinowy.

Napisane z mojej Nokii
  • Odpowiedz
pomysł kategori B do 1,8T też jest śmieszne?


@toniemojekonto1: akurat to jest genialne. Może chociaż w niewielkim stopniu zredykujemy liczbę kretynów w suvach. Nie umiesz jeździć to bierz yarisa, a nie trzytonowe pudło, którym nie mieścisz się na swoim pasie
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1:

zakaz sprzedaży aut spalinowych też


Nie ma czegoś takiego.
Będzie zakaz rejestracji NOWYCH samochodów spalinowych po 2035 toku.
Czyli dalej możesz kupić uzywany.
Też mi się nie podoba ten przepis ale #!$%@? glupoty o tym zakazie.
Większość jednak płacze o to, ze ich nie będzie stać na nowe elektryczne auta.
Raz, że uzywki dalej beda i to głównie właśnie spalinowe to większość, które palacze, że ich nie stać na nowe
  • Odpowiedz
@Leniek:

w WWA w którym jest wprowadzana SCT to za wiele wspólnego nie masz xD A i gdybysmy tylko mogli wiedziec dlaczego autobus jest tak bardzo spóźniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mieszkam w Warszawie, Chociażby w tę niedzielę musiałem brać taxę, bo nocny nie zatrzymał się na żądanie. Do tego do pracy autobusem z przesiadką mam ok. godzinę, autem 15-25 minut. Zbiorkom jest dla podludzi bez pieniędzy
  • Odpowiedz
miasto to bardzo duży organizm a nie wioska 50 osób gdzie będziesz sobie swojego gruza parkował w stodole - czas i pora byście sobie to uświadomili.


@toniemojekonto1: takie życie w mieście nam proponujesz? #!$%@?, juz to przerabiałem w młodości i całe życie pracowałem, żeby już nie żyć jak zwierzę.
editores - >miasto to bardzo duży organizm a nie wioska 50 osób gdzie będziesz sobie ...

źródło: 0902_tlok

Pobierz
  • Odpowiedz
@Njal: zacznij os siebie, ja zacząłem, jeżdzę rowerem jak tylko mogę. ale zmuszanie kogoś do wymiany auta na nowe co 5 lat to zwykły ekonomiczny wyzysk, okradanie. nowe auto to koszt średnio od 2k miesięcznie - raty, AC, itp. kogo na to stać? może 10% społeczeństwa
  • Odpowiedz
@Njal: XD po autach przyjdą po mięso, nabiał, nieruchomości. JAK CIE NIE STAĆ TO NIE JESZ, NIE MIESZKASZ, PROSTE!

gratki mordo, jesteś pożytecznym id****ą
  • Odpowiedz