Wpis z mikrobloga

  • 0
@Njal przyjezdzam do domu na święta, wypożyczam z warszawy bo muszę dostać się z lotniska do centrum polski, potem pmbede jeździł pomiedzy wsiami, wpadnę najprawdopodobniej do bydgoszczy, i 26 zwracam auto w tej samej lokalizacji co wynająłem. Więc auto się przyda, warszawa tylko ze względu na lotnisko.
@misiek735: najtaniej będzie wziąć traficar - 69zl doba 0,99km, jeśli to rzeczywiście niewiele km, a domyślam się że i tak w święta pewnie samochód swoje przeleży nieużywany.

Z kodem dostaniesz jeszcze 30zł:
JQ8Tkzs3MX

Sam chciałem w końcu coś wziąć z tradycyjnej wypożyczalni ale kaucja, ubezpieczenie itd - szkoda zachodu.
sfah - @misiek735: najtaniej będzie wziąć traficar - 69zl doba 0,99km, jeśli to rzecz...

źródło: IMG_2113

Pobierz
  • 0
@sfah dzięki serdeczne ale już temat nieaktualny. Udało mi się znaleźć opla corse w tych dniach za 80 euro. Jak policzysz to jest to jakieś 38,50 za dzień.

Mam w karcie kredytowej taki pakiet ważnego ubezpieczenia na wynajmowane auto, że płacę abonament 40 euro za rok i jak użyję tą kartę do zakupu wynajmowanego auta to nie muszę brać żadnego dodatkowego ubezpieczenia.
Kaucja mnie nie interesuje. Karta kredytowa ma limit 5k euro,
  • 0
@sfah firma nazywa się viaggiare, i co najlepsze wypożyczałem już od nich auto w zeszłym roku w grudniu, a z racji tego że do takich rzeczy mam słabą pamięć to jak na kayak mi się wyświetlili po 3h poszukiwań to dopiero mí się o nich przypomniało xD

Ogólnie spoko firma, ale tak czy siak całe auto nagrałem przy odbiorze, a przy zwrocie dogłębnie sprawdzali czy wizualnie wszystko było spoko bo nie brałem