Wpis z mikrobloga

@Ciokovskyyy: Mnie bardziej w ich przypadku zastanawia ten fenom, że chłop nie umie przeliterować poprawnie słowa mężczyzna w języku polskim a jest tutaj jednym z raperów najpopularniejszych w kraju. Odnośnie tej dziewczyny najgorsze jest to, że ona serio wierzy iż sobą coś reprezentuje i wnosi jakąś wartość swoją osobą. Łączy ich oboje przede wszystkim to, że robią w naszym kraju ''karierę'' na rasizmie którego nie ma wobec nich.
z tym, że jest najpopularniejszym raperem to nie przesadzaj.


@gucias: Nie napisałem, że jest ''najpopularniejszym'' raperem napisałem, że jest jednym z najpopularniejszych raperów a to jest znaczna różnica. A zadziało się tak za sprawą Malika głównie oraz tego, że pewna grupa osób uważa to za drill.
@Cztero0404 moje niedopowiedzenie, miałem na myśli zaliczanie go do grona najpopularniejszych. On jest kojarzony bardziej jako kumpel Malika i koleś z famme niż raper. To moim zdaniem trochę tak jak zaliczać youtuberów którzy od czasu do czasu nagrają jakiś kawałek muzyczny do grona najpopularniejszych wokalistów/raperów. Myślę że jak zapytasz losowe osoby o najpopularniejszych raperów to mało kto go wymieni, bo mało kto go skojarzy z rapem. Już prędzej pojawią się Quebo, Taco,
Myślę że jak zapytasz losowe osoby o najpopularniejszych raperów to mało kto go wymieni, bo mało kto go skojarzy z rapem. Już prędzej pojawią się Quebo, Taco, Malik, Kizo, Problem itp


@gucias: Wszystko przede wszystkim zależy od tego kogo zapytasz oto tak naprawdę, Quebo jest obecnie memem