Wpis z mikrobloga

Właśnie słuchałem wywiadu z posłanką lewicy, i jasno zaznaczyła, że ministerstwo od równości będzie równać zarobkowo kobiety do mężczyzn, ale nic w druga stronę. Aha, według tej idiotki zakładając, że obie płcie pracują taką samą ilość czasu, to mężczyzna, który dźwiga 30kg, wykonuje taką samą pracę co kobieta ze swoimi 12kg. Jak to możliwe zapytacie? Bo kobiety mogą przenosić szybciej te 12kg... w drugą stronę to oczywiście nie działa ¯\(ツ)/¯

jakby ktoś chciał się pośmiać https://player.radiozet.pl/Podcasty/Gosc-Radia-ZET/Zukowska-Nie-poprzemy-wszystkich-100-konkretow-KO-nie-dla-referendum/(offset)/1

#polityka #bekazlewactwa
  • 20
@Suheil-al-Hassan: No ale czekaj - nie bierzmy pod uwage bo sie kompromituje? A to ona nie jest czasem w lewicy? CO z tego ze sie kompromituje? Skoro sie kompromituje to niech ja lewica schowa do szafy. NIe chowajac jej do szafy niejako pokazuje ze sie zgadza z tym co ona mowi.

Jak lewica bedzie miala lewicowe (nie lewackie) poglady to mozemy podyskutowac (dlaczego mi sie one nie podobaja). Ale jak nie
@gorzki99: Zasadniczo nie ma za czym dyskutować - #!$%@? moim zdaniem bzdury, nie każdy musi się zgodzić.
Z drugiej strony jestem uczulony na "nie słuchaj Korwina" bo on wyszedł z szafy i #!$%@?. Także każda partia ma chyba takiego gównianego gracza, pytanie jak się partia p. Żukowskiej do tego odniesie, bo mogą również zaprzeczyć temu, co mówi, i wtedy będzie ciekawie.
nie każdy musi się zgodzić.


@Suheil-al-Hassan: Z bzdurami to chyba lepiej jakby sie nikt nie zgadzal :PP

bo mogą również zaprzeczyć temu, co mówi, i wtedy będzie ciekawie.


Jesli by tak zrobili to udowodniliby ze sa lewicowa partia a nie lewacka. Czyli cos co poruszyles - zeby to rozrozniac. Poki co nie odcinajac sie od tego typu wypowiedzi sa lewacka a nie lewicowa partia.

Na moje to sie nie odetna. Wiec
@Suheil-al-Hassan: Cos mnie sie wydaje ze sie nie odetna.
Czyli mialem racje. Niech ona jaknajczesciej sie udziela - moze to komus otworzy oczy.
Swoja droga dziwne to jest. Wlodek to "stara wyga" w polityce. Powinien wyczuc pismo nosem i widziec jak to dziala. I odpowiednio zareagowac bo straci wlasnie takich ktorym lewica (nie lewactwo) jest bliska.
@Suheil-al-Hassan: Czas to akurat dosc wredny twor. Traci sie go bezpowrotnie.
Niemniej masz racje. Tylko ze im dluzej beda zwlekac tym wiekszy niesmak pozostanie i moze wiecej ludzi zrozumie. Czas akurat nie gra na ich korzysc. I w tym wypadku cale szczescie.

Pytanie tylko czy lewica chce pozostac lewica czy moze czasem nie zauwazyla ze to za malo. I pozostanie lewica, bez udziwnien typu lewactwo, nie gwarantuje jej bytu.
A co rozumiesz przez lewactwo?


@Suheil-al-Hassan: A to nie Ty czaem napisales:
@Suheil-al-Hassan

Ale też nie mylmy lewactwa z lewicą


??
Wiec chyba rozrozniasz te terminy skoro chcesz zeby ich nie mylic.

Ale skoro wywolales do tablicy to odpowiem.
Dla mnie lewica to szerokorozumiany ruch prosocjalny. Zabierac jednym zeby dawac innym.

Lewactwo to dla mnie natomiast "nawiedzeni naszych czasow". Szukaja problemow tam gdzie ich nie ma, staraja sie wpoic swoja ideologie
Mam tylko prośbę abyś nie zwracał się do mnie w liczbie mnogiej, czasy komuny mamy już za sobą


@AlvarezCasarez: To jest któryś raz jak widzę że wy - czyli ty i kilku innych użyszkodników od "nie jestem za PiS-em, ale LEWAAAACTWO" - smęci o jakimś ministerstwie równości.