Wpis z mikrobloga

@affairz: ta, jeszcze Chodkowskiego spaślaka daj. Na X połowa to mitomani, a Szlązak niech lepiej powie o swoich powiązaniach politycznych, jak mu ktoś wypomniał zaraz wody w usta nabrał.
@Sabarolus: wiadomo - najlepszą formą dyskusji o cenach mieszkań jest atak ad personam na jakiegoś typa. niech i on będzie ruskim agentem, jakie to ma #!$%@? znaczenie w tym temacie?
@affairz: tylko kto ci dosypie do beki i z czego? W planach budzetowych tego nie ma, beka byla dziura poza, na moje to bylo ekskluzywne wyjscie pisowcow z pompy. Beke mozna na haczyk odwiesic albo przerobic na to co chcial tusk - zero wmisyjnosc. Pokaz mi mieszkanie zero emisyjne.
@affairz: ale ich nadal nie ma nie rozumiesz? XD to ze powiedzial przed kamera nie ma odwzierciedlenia w ustawodactwie, to o czym piszesz? Nawet jak beda to na 100% nie dla 2mln kredytow i pewnie nie od stycznia
@controll: ale przyszły premier powiedział, że bliżej im będzie do projektu budy niż do projektu hołowni, jak to nie jest wystarczająco pewna i zła informacja to nie wiem co nią jest
@Sabarolus: jak piechociński i tusk to randomy i jak przedłużenie wakajek w bardziej liberalnej formie niż projekt PL2050 to nie mam nic do dodania. zresztą ten typek od licytacji nie gada głupot bo sam czasem chadzam i dokładnie tak to wygląda
jak przedłużenie wakajek w bardziej liberalnej formie niż projekt PL2050


@affairz: a teraz na serio - co to ma do rzeczy w kontekście cen nieruchomości?

Druga rzecz - obecnie rządzi koalicja. Nie wiem co chce Tusk, ale wiem, że chcać to wprowadzić będzie musiał mieć zgodę wszystkich partii. Chyba, że nie zmienią nic w projekcie Budy i przejdzie głosami PiS i PO. Imo wejdzie jakaś hybryda, dla ludzi co wzieli kredyty