Wpis z mikrobloga

dzisiaj ziomek w pracy pokazał mi swoje konto na #tinder i tak przeglądając zdj przez 15-20m to praktycznie co druga laska ma zdjęcia z jakiś wakacji np: nie wiem z Dubaju, Egiptu, jakiś krajów Azjatyckich, no kumacie takie "wymarzone" wakacje. Zamiast dodać 2-3 zdjęcia siebie jak wygląda, to jest rzut na np: Burdż Chalifa i ona gdzieś tam w cieniu XD i tak jeszcze 2-3 zdj z innej wyprawy.
Czy jest mi ktoś w stanie wyjaśnić o chooj tu chodzi w czymś takim ? w sensie to ma pokazać, że ta osoba jest otwarta na podróże i po prostu to lubi czy raczej jest to flexowanie się swoim życiem ?


#pytanie
  • 6
ktoś w stanie wyjaśnić


@kwas_dezoksyrybonukleinowy: Kobiety nie rozumieją, że mężczyźni szukają spokojnej, szarej świnki, która umie gotować i sprzątać. Myślą, że mężczyźni myślą tak jak one - że zaimponuje bogatemu mężczyźnie #!$%@? ze śladami arabskiego kału. Tak jak kobietom imponują dupczyciele z kasą. Pooglądaj whatever, fresh and fit - oni dokładnie to tłumaczą świnkom, a one ni w ząb tego nie rozumieją.
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: też to widziałem na tinderze ogólnie masa kobiet w dzisiejszych czasach to "podróżniczki" i moim zdaniem chodzi tylko o zdjęcia na insta i pochwalenie się znajomym w większości XD jest to też jakaś forma spędzania wolnego czasu. dawniej dupeczki na wsi wyrywałeś bo miałeś fajne auto z niemiec, teraz wyrywasz laski jak masz insta pełne zdjęć z podróży i zabierzesz swoją dziewczynę do maczu pikczu a ona się będzie mogła