Wpis z mikrobloga

#perfumy
Cześć, w końcu zdecydowałem się kupić pełną butelkę Bois Imperial. Kupowałem odlewki od kilku osób (przy okazji testowania innych zapachów) i różnią się one mocno intensywnością zapachu. Jedne utrzymują się bardzo długo i zapach jest mocno wyczuwalny, a inne są nietrwałe. Czy występowała jakaś reformulacja lub nowa seria, która ma słabsze parametry? Jeśli nie, to macie jakieś sprawdzone sklepy, gdzie byliście zadowoleni z trwałości zamówionego egzemplarza?
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@Alilo: w jakim sklepie kupowałeś? Nie odrzucam też opcji, że niektóre odlewki dostawałem rozcieńczane i stąd dużo gorsza jakość
  • Odpowiedz
@areq47: czesto tez mega swiezy flakon potrafi byc jakis cienki, a potem polezy i dostaje mocy. Moj boisik byl killerem prosto z pudelka, ale moga teraz ciac po kosztach i lac swieze.

Mialem tak z kilkoma flakonami perfum, a nawet kupilem dwa identyczne batche zapachu z 2019 i drugi otwarty swiezo po 3latach byl cienki przy tym otwartym w 2019 XD

Slynny Sauvage Elixir tak mial w ostatnich latach, ze ludzie
  • Odpowiedz
@areq47: Intensywność zapachu nie będzie zależna w jakiejś części od atomizera? Zauważyłem u siebie, że atomizery przy odlewkach mają różne rozmiary chmurek i często są to dużo większe chmury niż we flakonach, gdy dostałem flakon Boisika to była ogromna różnica flakon vs odlewka, flakon miał kilkukrotnie mniejszą chmurę od odlewki
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki za odpowiedzi. Zamówiłem 100ml z house of merlo. Mam jeszcze te dobre próbki i zobaczymy jak wypadnie porównanie:)
  • Odpowiedz
  • 1
@tangofever: niestety potwierdzam - mam butelkę napełniana i zapach jest gorszy niż w starszych odlewkach. Być może ma to związek z innym atomizerem w butelce w porównaniu do odlewki, ale psikniecie większej ilości perfum nie daje takiego efektu jak kiedyś.
  • Odpowiedz