Wpis z mikrobloga

Za komuny nie było norm spalin a ze smogiem problemów nie było


@Lardor: dobra dobra, już się tak nie rozpędzaj xD nikt nie mierzył to problemu nie było, ale ja zapach fajerwerków o poranku pamiętam do dzisiaj chociaż byłem dzieciakiem
  • Odpowiedz
@conamirko: jak sie mam nie rozpędzać? Miasto nie było tak debilnie zabudowane i przewiew był, jak wiatr się pojawił to smog znikał, dziś nawet jak jest wiatr to się kisi bo nie ma naturalnych tuneli.
  • Odpowiedz
@Lardor: faktycznie nie było bezwietrznej zimnej pogody. Serio ciężko mi dyskutować z kimś kto tak odwraca kota ogonem. Jakoś powietrza w Krakowie na przestrzeni 10 lat poprawiła się diametralnie, min poprzez program likwidacji niskiej emisji. Głównym problemem Krakowa poza zabudowa korytarzy powietrznych jest emisja z krakowskiego obwarzanka.
  • Odpowiedz
jak by ludzi było stać na wożenie się x5m albo nowym range roverem to by takimi jeździli. Ale nie stać.


Tylko te głąby są tak odklejone, że tego nie rozumieją.


@G06DbT Niby tak, ale ze ludzi w Warszawie nie stać na pietnastoletni samochód to dziwne.
Zawsze myślałem że w stolicy się dobrze zarabia, a tu
  • Odpowiedz
jak by ludzi było stać na wożenie się x5m albo nowym range roverem to by takimi jeździli. Ale nie stać.


@G06DbT: niektórzy ludzie na wsiach srają do sławojki ale 15letni merol stoi na podwórku xd
  • Odpowiedz
: więc mówisz, że Warszawa to wieś i nie ma tam kanalizacji?


@G06DbT: nie wiem co i komu próbujesz udowodnić i jakie kompleksy cię ku temu kierują ale twoja odpowiedź nie ma sensu
  • Odpowiedz
@ShineLow: ja też nie wiem co próbujesz udowodnić, bo nie spotkałem się w dzisiejszych czasach z tym, że ktoś nie ma kanalizacji podłączonej (albo chociaz własnego szamba).

A 15 letnie auto to dziś żaden rarytas. Niektórzy, jak byś nie wiedział, muszą jakoś do pracy dojeżdżać, bo nie każdy ma autobus/pociąg ze swojego miejsca zamieszkania.
  • Odpowiedz