Wpis z mikrobloga

Cześć! Dawno tutaj nie pisałem, ale dzisiaj postanowiłem się z Wami podzielić przemyśleniami.

Dzisiaj pojawił się airdrop Jito, o którym pisałem tutaj:
https://t.me/Airdropypromocje/206

Minimalna wartość airdrop do 10 000$
Tak dobrze czytacie. Minimalny drop to ponad 40k PLN, a były o wiele większe. Możecie zerknąć w tabelę niższej, żeby zapoznać się z dokładniejszym danymi tego airdropa.

Akurat w tym przypadku wyjątkowo wiem, ile osób skorzystało z mojej strategii bo korzystaliście z mojego linka. Mam nadzieje, że te osoby które się zdecydowały, dzisiaj są bogatsze o przynajmniej $10k.

Piszę ten post trochę w innym tonie ponieważ wiem, że zdecydowanie za mało osób dzisiaj świętuje. Mam wręcz wrażenie, że moja praca nie trafia do Was. Myślę, że kanał potrzebuje odświeżenia i pomyślę nad tym trochę. Dzisiaj powinniśmy świętować w większym gronie.

Dodam, że ta strategia był wyjątkowo prosta do zrobienia, natomiast nie każdy otrzymał nagrodę. Aby zdobyć minimalne 100 punktów, wystarczyło przez 10 dni stakować 6 Solan. Można było mniej stakować, ale przez dłuższy czas.

W crypto jest tak, że cierpliwość wynagradza. Widzę po statystykach kanału, że coraz mniej osób śledzi wpisy. To zrozumiałem, bo crypto przez ostatnie miesiące było bardzo spokojne. Jednak te osoby, które nie spały, były zdeterminowane, teraz są wynagradzane:
- Arbitrium średni drop to teraz ok $1500
- Celestia średni drop w obecnej cenie te też ok $1500
- Pyth średni drop to teraz niecałe $2000

Zrobienie wszystkie strategii, które przedstawiłem na tym kanale to max pare h roboty. Wiele strategii było totalnie darmowych, część z nich wymaga obracania jakimiś środkami.

#kryptowaluty #cryptonews #cryptopigulka
radziohan - Cześć!  Dawno tutaj nie pisałem, ale dzisiaj postanowiłem się z Wami podz...

źródło: Screenshot 2023-12-07 at 22.29.05

Pobierz
  • 8
@radziohan: ej chłopie, brakuje mi Twojej crypto pigułki jak cholera. A airdropy to moje nemesis- powodują u mnie depresje i zazdrość, Jak przy ostatniej bance robiłem kasę na farmingu, tak airdropy z jednej strony mi nie leza, ale zazdrość wzbiera, kiedy zbieracie kasę. To klikanie, żeby się załapać, przy niewiadomym wyniku mnie odstręcza, ale jak widzę wyniki, to szacun. Załapałem sie ostatnio sam nie wiem, dlaczego na TIA i dostałem początkowo
  • 0
@Obruni: Fajnie to słyszeć :) Gratki za TIA! Wiem, na 10 strategii 9 nie pyknie... ale to co wejdą to zysk może być ogromny. Są goście, co z Jito odebrali setki tysięcy $ :D