Wpis z mikrobloga

Mam produkt na zdjęciu poniżej, czyli listwa rack z dedykowanymi przełącznikami i z tyłu wychodzące gniazdka. Mam dużo urządzeń w rack - małe pobory, urządzenia audio, niestety przyciski szybko się wyrabiają, psują się, blokują się w pozycji. Znacie podobny produkty? Kompletnie nic takiego nie mogę znaleźć - jest dużo ale kończących się na zasilający 3 pin.

#elektryka #elektronika #komputery #serwery #elektroda #pytanie #majsterkowanie
Pobierz janeknocny - Mam produkt na zdjęciu poniżej, czyli listwa rack z dedykowanymi przełąc...
źródło: Zrzut ekranu 2023-12-7 o 04.58.31
  • 4
@janeknocny: 1. te przełączniki mają standardowy rozmiar, można kupić porzadne, które wytrzymują pierdylion przełączeń
2. czy naprawdę potrzebujesz załączać wszystkie każdy z osobna? Zwykła "listwa" rack zasilająca by nie wystarczyła?
@chilon: Rzeczywiście żeby to "zmodyfikować" i założyć jakieś porządne - nie pomyślałem. Średnio padają mi po 6 miesiącach i oddają mi pieniądze bo nie chcą tego naprawiać.

@janeknocny: 1. te przełączniki mają standardowy rozmiar, można kupić porzadne, które wytrzymują pierdylion przełączeń


@hrumque: Dzięki, tak jak wyżej nie pomyślałem o tym, pewnie coś takiego mi każdy elektryk ogarnie bo sporo tego mam.

2. czy naprawdę potrzebujesz załączać wszystkie każdy z