Wpis z mikrobloga

#neet #przegryw pamietajcie chlopy, trzeba miec takie zdrowe podejscie do zycia jak nasz kolega z Tagu @mieszkamzmamusia , brawo! bo na tym tagu to ostatnio same lekkoduchy migajace sie od pracy, a kto bedzie zaiwanial na dobrobyt samotnych matek, ich bombelkow, braci ukraincow ze wschodu, rentierow wynajmujacych mieszkania, januszy przedsiebiorczych dobrodziejow i ich synow oskarow, przeciez oni musza z czegos zyc, nie moze byc tak ze mlode chlopy nie zaiwaniaja na to, a jak przyjdzie pora to zginac godnie obsrany w okopie w donbasie za braci ze wschodu. bierzcie przyklad z @mieszkamzmamusia i do roboty, samotne mamy, ukrainskie bombelki i korporacje juz czekaja na wasza kase i wasze poswiecenie w ich firmach w przyszlosci na froncie!
Lepper3001 - #neet #przegryw  pamietajcie chlopy, trzeba miec takie zdrowe podejscie ...

źródło: comment_1670788050xlOV0zgRwewDNfHuCqPrNu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lepper3001: kolega @mieszkamzmamusia to prawdziwy tytan pracy, wzrór do naśladowania, filantrop, wizjoner, osoba która bezwarunkowo dba o dobro innych, nigdy nie pozwoli żeby jakiś oskarek kopulował z julką mając pusty brzuch i w pogardzie mając tnące szpony mrozu i słońce pustyni gna na rowerze by dowieźć drwala jak najszybciej aby kopulacja była wysokiej jakości
  • Odpowiedz
@Lepper3001 gdyby miał takie zdrowe podejście do życia, nie miałbym go na czarnej. (nie pytaj, bo nawet nwm czm)
"Zaiwaniał" - tak rzadko używane słowo, że aż musiałem sprawdzić, co oznacza. Dzięki tobie mój zakres słownictwa jest bogatszy o wyraz.
Rozumiem twój punkt widzenia sensu pracy w Pl i poniekąd go podzielam. Należytego i słusznego neetu życzę dla Ciebie/Was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lepper3001: dokładnie tak i jeszcze takie wykopki chcieliby dochód gwarantowany. Ja się pytam z co? Za codziennie maratony masturbacyjne i spusty w skarpetkę? Dla takich to jest tylko jedno lekarstwo - Bat Januszowski lub wojenka i okopy. Owszem to brzmi groźnie, ale siedząc przy komputerku i modląc się o rentę, gospodarki i silnego, bezpiecznego państwa się nie zbuduje.
  • Odpowiedz