Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, głównie wzywam #mirkokoksy z #silownia - święta za pasem, szukam prezentu dla niebieskiego - chłop pasjonat siłowni, wkręcił się przez redukcję, ale zamierza zostać na dłużej. Myślałam o przyjemnych koszulkach do ćwiczeń - polecicie coś co dobrze odprowadza wilgoć, nie gromadzi przykrych zapachów, relatywnie szybko schnie? W czym wam się najlepiej ćwiczy? Chętnie przygarnę linki albo info jakiego materiału szukać.
Może ponadto coś, co warto by miał? Nie ćwiczy w domu, więc to odpada. Suple sam zgarnia na bieżąco.
#prezent #swieta #help
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@M83_ no właśnie on też, a mnie serce pęka jak widzę, w jakim są już stanie XD i wiem że te koszulki będą się szybko zużywać, a chciałabym żeby mógł się poczuć lepiej :D
  • Odpowiedz
@okeito: jak złapał zajawkę do ciężarów to może typowo:
- pas do ciężarów np. POWER-SYSTEM
- owijki na nadgarstki np. Monster Power Red
- może jakies paski do martwego ciągu

tylko to też zależy od tego co ćwiczy czy faktycznie chce targać duże ciężary, robi ćwiczenia trójbojowe czy nie i jak robi jakiś crossfit, kettle na siłce czy na maszynach ćwiczy to wtedy nie za bardzo to co wyżej

a co
  • Odpowiedz
@okeito https://allegro.pl/oferta/adidas-koszulka-meska-sportowa-entrada-t-shirt-xxl-8811260954

Ja mam takie. Mniej niż 50 zł to dobra cena. Piorę po każdym treningu. Jeszcze żadna nie zaczęła śmierdzieć przy spoceniu, a kiedyś się to zdarzało z innymi, mimo że regularnie prałem i sam się myję oczywiście. Dla mnie są idealne do treningów. Mam rozmiar pomiędzy M i L, a tutaj noszę M, mają trochę zaniżoną rozmiarówkę.
  • Odpowiedz
@klefonafide: nie, na myśli mam to, że po prostu mimo przepocenia nie śmierdzą tak jak koszulki bawełniane, dzięki czemu mogę je po prostu wrzucić do kosza na pranie i mogą poczekać aż mi się zbierze więcej
  • Odpowiedz
@okeito: zwykłe bawełniane t-shirty sa najlepsze jeżeli chodzi o komfort ćwiczeń, ewentualnie możesz mu kupić jakąś tematyczną, ja zamiawiałem z Iron savage apparel bo mają kilka fajnych wzorów i jakość jest bardzo dobra.
  • Odpowiedz