Wpis z mikrobloga

@tomek_27: nie, historia z dodatku to osobna historia, ALE... warto sobie zostawić jakieś skanery NCPD, kontrakty, cokolwiek na mapie głównej, ponieważ dodatek wprowadza dużo fajnych broni czy wszczepów, a jak wyczyścisz mapę główną (jak ja) i później zagrasz dodatek to tak naprawdę nie masz gdzie się nacieszyć tym nowym stuffem :)

inna sprawa, że dodatek odpala się po misji "Czynnik ludzki", gdzie tak naprawdę jest to końcówka głównej osi fabularnej podstawowej
  • Odpowiedz
@tomek_27 ogolnie jest tak ze dodatek mozesz przesc w kazdym momencie o ile nie uruchomiles "misji bez odwrotu" gra informuje Cie ze to ostatnia misja. Jesli przejdziesz ostatnia misje to po obejrzeniu zakonczenia gra cofa Cie do momentu przed wybraniem ostatniej misji. Wiec teoretycznie mozesz przejsc glowny watek a potem dodatek. Moim zdaniem dodatek ma nawet fajniejsza fabule niz podstawka.
  • Odpowiedz
@turbine: patch 2.0, który wyszedł tydzień przez PL to był "game changer" - przebudowanie mechanik, wszczepów, drzewka i tak dalej - zawartość dodatku masz w dodatku, czyli DUZO nowych broni i kilka nowych wszczepów :) gdzies byla kiedys taka grafika pokazujaca co daje patch 2.0, co dodatek :)

Co do dzialania CP, fakt - podstawka mi dziala normalnie, w Dogtown mam drop 10-15 fpsów i tylko w tej dzielnicy, reszta po
  • Odpowiedz