Wpis z mikrobloga

Chodzę do 4 klasy podstawówki i słucham Jacka Kaczmarskiego. Moi koledzy się ze mnie śmieją i słuchają Drake i Taylor Swift. Urodziłem się w złych czasach (⁠́⁠︿⁠̀⁠⁠)
  • 19
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: słuchaj czego chcesz, miej swoje pasje, idź swoją drogą ale nie nigdy nie bądź pozerem, aroganckim hipsterem uważającym się za lepszego od innych bo słucha Grechuty.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: nie martw sie, za moich czasów były te same schematy, tylko wtedy sie słuchało Kaczmarskiego, Gintrowskiego a po drugiej stronie była Rihanna, Usher, Eminem i Grupa Operacyjna xD widze, że co pokolenie to te same problemy ()
  • Odpowiedz
Chodzę do 4 klasy podstawówki i słucham Jacka Kaczmarskiego. Moi koledzy się ze mnie śmieją i słuchają Drake i Taylor Swift. Urodziłem się w złych czasach (⁠́⁠︿⁠̀⁠⁠)


@RobieZdrowaZupke: Trzeba było się uczyć i nie kiblować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MacronT1000: Też mam wyrzuty sumienia, bo uwielbiam Kaczmarskiego. Tylko że pod względem muzycznym, Kaczmarski był pieprzonym geniuszem i jego muzyka jest niesamowita. Tak samo jak muzyka Michaela Jacksona. I dlatego nie obchodzą mnie artyści jako tacy, tylko ich twórczość. Jest w Polsce wielu zdolnych muzyków, których twórczość jest ciekawa i oryginalna a oni sami to często kretyni.
  • Odpowiedz