Wpis z mikrobloga

Marszałek sejmu Szymon Hołownia posiada tylko wykształcenie średnie ogólne. Uważam, że samo posiadanie papierka z uczelni o niczym nie świadczy, jednak jeżeli żyjemy w społeczeństwie i kulturze w której przyjęto za normę odsyłanie do domu gdy nie wyślesz cv z "wyższym" w przypadku znacznej liczby ogłoszeń o pracę, to uważam że w przypadku marszałka sejmy posiadanie wykształcenia wyższego powinno być wymogiem. Głupi system i normy, ale jeżeli już istnieją to marszałek sejmu nie powinien być wyjątkiem.
#sejm
  • 19
@Czekoladowymisio: Czadownia studiował psychologię ale nie ukończył to nie jest tak że nie jest wykształcony a jest lepiej wykształcony niż 90% narodowców po prostu nie jest doktorem ale jakby bardzo się starał to by został bo unie pisać i gadać.
jednak jeżeli żyjemy w społeczeństwie i kulturze w której przyjęto za normę odsyłanie do domu gdy nie wyślesz cv z "wyższym" w przypadku znacznej liczby ogłoszeń o pracę


Co ty Opie ćpałeś dzisiaj xD

Aby być prezydentem trzeba mieć minimum 35 lat a nam sie trafił taki jeden z umysłem 10 latka.
@Czekoladowymisio Znam gościa, który zrezygnował ze studiów ponieważ stwierdził że niczego nowego one go nie nauczą. Doskonalił się sam w swoim fachu, a doświadczenia nabierał w praktyce. Zanim wyrobił sobie pozycję w branży, to był odsiewany przez hrówy z powodu braku studiów. Liczą się umiejętności, a nie papierki. Tym bardziej w tych czasach, gdzie magistrów jest na kopy.
Papier powinien mieć. To taka formalność, która powinna być spełniona. Mógł sobie zaocznie zrobić przecież, ale nie chciało się po prostu.
jednak jeżeli żyjemy w społeczeństwie i kulturze w której przyjęto za normę odsyłanie do domu gdy nie wyślesz cv z "wyższym" w przypadku znacznej liczby ogłoszeń o pracę, to uważam że w przypadku marszałka sejmy posiadanie wykształcenia wyższego powinno być wymogiem


@Czekoladowymisio: 1. czemu mam dawać #!$%@? o obecną kulturę? Nie jestem #!$%@? konserwatystą 2. tak się dzieje, bo pracodawca oszczędza czas. Statystycznie osoba z wykształceniem będzie lepsza, bo taka występuje