Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej! :)

Jestem po 30-tce i w życiu nie miałem szczęścia jeśli chodzi o miłość. Jestem normalnym facetem, dobrze zarabiam, mam dużo zainteresowań, również sporo czasu wolnego. Od zawsze chciałem być ojcem, po prostu czuję takie powołanie, nieraz opiekowałem się dziećmi moich znajomych i dawało mi to szczęście. Po prostu chciałbym wychować w normalny sposób dzieciaka lub nastolatka, wiek dla mnie nie robi różnicy, płeć również . Wiem, że sporo dzieci jest samotnych w domach dziecka, ale zastanawiam się czy to, że jestem sam - mnie skreśla?

Mam spory dom, materialnie mam się bardzo dobrze, spore doświadczenie z dziećmi, bo przez kilka lat zajmowałem się dziećmi znajomych, ze zwierząt - dwójka kotów, uprawiam dużo sportów, nigdy nie byłem za nic karany - ogólnie rzecz biorąc jestem dość przeciętnym facetem.

Jak sądzicie mam jakiekolwiek szanse? I czy takie znacie przypadki z Waszego otoczenia?

#rodzina #adopcja #opieka #dzieci #milosc #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: Zawsze jest jakaś szansa. Ja w podobnym wieku zrobiłem sobie gap year - rzuciłem wszystko, sprzedałem samochód, swoje mieszkanie wynająłem i przeprowadziłem się do rodziców... a potem na zakupach spotkałem fajną dziewczynę i do dzisiaj jesteśmy razem. Nie ma reguły, ale wszystko zależy do ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Dziękuję za odpowiedzi :)

@rol-ex: masz dużo szczęścia :) dobrze, że Ci się udało :)
@onepnch: uzasadnij proszę :)
@Linnior88: chętnie :) ale czas mnie weryfikował i znajomość z kobietą szybko się kończyła (zwłaszcza po wyznaniu uczuć) - kobiety traktują mnie jak zbędny towar :) czy tu będzie inaczej? :)
@mirko-anonim: nic różowo tu nie wygląda :) opis, opisem ale rzeczywistość nie jest