Wpis z mikrobloga

@jmuhha: jeden mój kolega co wygrywał wszystkie olimpiady od podbazy, poszedł do liceum z międzynarodową maturą (miało II miejsce w krajowym rankingu) , matura wymaksowana, wyższe studia w Warszawie, został wyrzucony ze studiów i teraz od 10 lat pracuje na poczcie. Historia 100% prawdziwa, co kilka miesięcy sobie z nim gadam jak życie mija ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha Koleżanka która całą podstawówkę miała czerwony pasek pracuje za grosze na polibudzie, a karyna która nie ogarniała ułamków prowadzi swój salon kosmetyczny i zarabia tyle, że co chwila wrzuca foty z wakacji za granicą i jeździ nową audicą XD
  • Odpowiedz
@jmuhha: dziewczyna z podstawówki kieruje apteką, druga nie żyje. Z liceum jedną jest architektem, druga robi badania naukowe, koleś po doktoracie pracuje w dobrej firmie.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Siostra z którą non stop mnie porównywali, radzi sobie conajmniej gorzej niż średnio, ja zwykły uczeń na 3 i 4 leciałem i niebo lepiej xD
  • Odpowiedz
@qwerss: inteligencja to nie liczenie całek tylko obrotnosc życiowa , karyna też musiała ogarnąć swój biznes czego nie potrafiła twoja pseudo inteligentna koleżanka
Dla mnie to bzdura mierzyć czyjąś inteligencję matematyka , a skoro ja byłam słabą z matmy ale znam kilka języków to jestem głupia czy mądra ?
  • Odpowiedz
@jmuhha: największa Kujonka z mojej podstawówki i gimnazjum jest obecnie pracownikiem biurowym wiem że pokonał ją zoll na uj i chyba nie skończyła prawa. Kujon jest radcą prawnym pracuje w kilku etatach raczej na kasę nie narzeka ale jaki był taki jest. Najlepszy mózg z matmy jest dr informatyki na uw napisałem mu na służbowego maila ale nie odpisał.
  • Odpowiedz