Wpis z mikrobloga

@sebicix: warto wspomnieć, że ten typek od hobbistycznych przebieżek z kamieniami w górach na bosaka to jednak nie do końca taki freak, bo leciał równo z kasjuszem po mistrzostwach Polski w boksie i bil się z poważnymi graczami.

W ogóle fenomen Sobierajskiego dla.mnie trochę taki o kant #!$%@? rozbić, niby taki rekordzista kozak, a się zesrał przy planku, jak i wiele jego rekordów jestem w stanie podważyć.
@Zly_On: No coś tam się bił ale formuła walki w jakiej sie bili była pod hassana a do tego hassan cały czas ćwiczył sporty walk a sobierajski no to wiadomo
@sebicix: ale Sobierajski co wiadomo? Gość robi jakąś #!$%@? wydolnościowke, nie czyni to tego że zapomniał jak się bić, ja po powrocie z choroby na macie po dwóch treningach rozruchowych dalej biję się jak kiedyś, albo i nawet lepiej bo przeleżałem przetrenowanie na rzecz wydolnosciowki czy innych aktywności fizycznych.

To tak jak na zawodach bjj w białych pasach biją się brązowe w judo, a na zawodach mma w pierwszym kroku biją
@Zly_On: to jak na to tak patrzymy to hassan tez nie do końca jest freakiem bo od dzieciaka ćwiczył karate kyokushin, z którego wywodzą się bardzo dobrzy kickboxerzy. Może to nie ten sam kaliber co boks sobierajskiego, ale jednak nie był żółtodziobem a dał się #!$%@?ć we własnej płaszczyźnie