Wpis z mikrobloga

`5
#nothingbutdreampopdecember #godelpoleca #muzyka #dreampop #shoegaze

They Are Gutting a Body of Water - webmaster

chciałbym napisać, że to jeden z ciekawszych, takich stricte osadzonych w indie-rockowym etosie zespołów ostatnich lat, ale...

po pierwsze z szacunku do logiki i rozumu, osąd ten musiałbym skonfrontować z faktycznym stanem mojej wiedzy na ten temat.
musiałbym być pewnym, że poznałem twórczość każdego z zespołów spełniających i wpisujących się w kryteria z pierwszego akapitu (nie poznałem).
a po drugie - musiałbym jakoś zdefiniować czym są te "prawilne indie-rockowe zespoły". opisać jak je zdefiniować.
ale definicja w tym przypadku jest całkowicie rozmyta w morzu nieporozumień, krawędziowych rozważań, niespełnionych ambicji i ukuta w moim durnym łbie, który skażony jakimś złym dotykiem sprzed lat, koroduje wewnątrz mnie snobistycznym podejściem do dzieł kultury.

co by nie klikać, co by nie międlić - niezwykle niejednoznaczna ekipa patrząc na cały dorobek.
a w tym konkretnym kawałku, kłaniają się w pas spuściźnie MBV, oczyszczając myśli przeróżne hałaśliwym obrzędem splecionym z emo-uścisku i przetopionych wzmacniaczy dźwięku, zostawiając słuchaczy z niespełna 2-minutowym, shoegazowym earwormem.
KurtGodel - `5
#nothingbutdreampopdecember #godelpoleca #muzyka #dreampop #shoegaze

...
  • 3