Wpis z mikrobloga

Hej jaka giełdę polecacie jeśli mam konta złotówkowe i walutowe PKO bank polski? Kiedyś miałem binance ale jakoś nie miałem czasu na krypto a teraz obserwując wzrost na przestrzeni ostatniego roku to troszkę szkoda. Poza tym czytałem że binance to tak średnio bym powiedział. Proszę o opinie ekspertów

#kryptowaluty #bitcoin #binance
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@MirekStarowykopowy: o widze mamy pierwszego eksperta...kolego zainteresowanie a chec zakupu to dwie różne rzeczy. Nie pytałem co kupic pytałem o giełde. Dziwne zebym sie interesował gdy leci na łeb...tak tak wtedy kupujemy. Jeszce raz powtarzam pytam o giełde a nie o truizmy
  • Odpowiedz
@joekey zamień sobie na eur (potem zobacz też Revolut, bo do 5k w miesiącu darmowa wymiana + SEPA Instant) i wyślij na Kraken/Coinbase/Onetrading. Porównaj sobie fee przy wymianie i ile kasują za wypłatę na portfel w twoim przypadku, u mnie ok wychodzi Kraken.
  • Odpowiedz
@joekey jeśli masz tylko złotówki i żadnego konta w € walutowego to polecam swap.ly Polski kantor gdzie kupisz za złotówki. Można tam kupować za grube pieniądze na tym kantorku bo kurs jest w miarę dobry i właściciel jest Polakiem więc gdyby twoje transfery się #!$%@?ły jakoś to ci to odkreci.

W porównaniu do giełdy np. Kraken.com masz tam przy 10k zł masz małą różnice więc ten kantor jest ok.

Normalnie to
  • Odpowiedz
@joekey: zadzwoń do banku i niech otworzą ci rachunek w €. Dowiedz się ile kosztuje przelew SEPA wysyłanie € z twojego banku. Nigdy nie zamieniaj PLN na € w swoim banku bo prawie każdy ma #!$%@? kurs wymiany, lepiej to robić na cinkciarz lub walutomat lub revolut też ma dobre kursy wymiany. Gdybyś zakładał revoluta to używaj tylko do przelewania pieniędzy a ktrypto tam nie kupuj bo się nie opłaca.
  • Odpowiedz
  • 1
@plaisant: jak wspomniałem w pierwszym poscie mam konto walutowe euro i funty brytyjskie, nie musze dzwonic otwieram z poziomu apki, kase wymieniam również w apce w zakladce kantor
dzieki za reszte informacji, pozdrawiam
  • Odpowiedz