Wpis z mikrobloga

@Not_Broken: coś nie tak z tym? W wyniku kontaktu z dzikami zdarzenia ataku na ludzi są niezwykle rzadkie, poważnych szkód na zdrowiu czy śmierci to w ogóle już jakaś mała statystyka, idąc tym tokiem rozumowania należałoby wybić wszystkie czworonogi bo co chwile czyjś pimpuś kogoś pogryzie :)
  • Odpowiedz
@lukasz-bankowski: myślałem, że dajesz info z kronikarskiego obowiązku, poczucia potrzeby informowania mireczków.
Jakbym był skłonny to podpisać, to byś pomógł, tak? Fajna wybiórczość. XD
  • Odpowiedz
@lukasz-bankowski przejrzałem Twoje wpisy. Mało wiesz o siejesz propagandę o dzikach. Nie wybija się? Popatrz na Niemcy, Francję, to jest zachód i tam się strzela tysiące dzików. Wilków nie ma? Chyba u Ciebie na osiedlu xD. Sami mysliwi mówią, że jest ich dużo. Hodowcy zwierząt też mówią o wilkach. Zdjęć i nagrań jest dużo w sieci. Jak już masz zajawkę na przyrodę, to sprawdź informacje zanim będziesz wypisywać bzdury o populacji dzików
  • Odpowiedz
@StachuStach: A gdzie ja coś pisałem że nie wybija się? To że Niemcy czy Francuzi strzelają to ich sprawa, jak Niemcy pakowali ludzi do komór gazowych to też byś to popierał? Bo w końcu Niemcy tak robią? Myśliwi to zawsze będą p... że czegoś dużo, że trzeba wybić bo to ich interes i dobra zabawa. Ogólna populacja dzików w Polsce jest mniejsza niż była kiedyś, w miastach ich więcej bo nawalali
  • Odpowiedz
@lukasz-bankowski nie należę do koła, gardzę pseudo myśliwymi, którzy strzelają do wszystkiego. W Twoich wpisach wspominałeś o wilkach, to się do nich odnoszę. Cenny czas xD na wykopie xD. Tu nikt, kto ceni swój czas, nie zagląda xD. Dwururka xD który mamy rok? 1975?

Masz pijecie, ile kasy idzie na szkody spowodowane populacja dzików? Rolnicy dostają kasę, wspólnoty mieszkaniowe za zryte trawniki, miasto płaci za dodatkowe sprzątanie i naprawę zieleni miejskiej, kierowcy
  • Odpowiedz
@lukasz-bankowski: skoro do podpisania jest petycja, z preambułą "My, mieszkańcy Gdańska" to po co to wrzucasz na ogólnokrajowy portal?
Przeciez to manipulacja. Czyzby okazo sie ze mieszkancy Gdańska jednak popieraja odstrzał i nie ma chetnych do podpisu?
  • Odpowiedz
Sami mysliwi mówią, że jest ich dużo.


@StachuStach: myśliwi niech zaczną odróżniać ludzi od dzików na dobry początek.
Wilki są zagrożone, ale przez dziki walą w naszych rolników bo "przenoszą" ASF i trzeba wybić to gówno
  • Odpowiedz