Wpis z mikrobloga

Cześć,
Zrobiłem film o prezentach dla rowerzysty w cenie powyżej 120 zł. Wychodzę z założenia, że prezent, czy coś, co kupujemy sobie, ma nam na długo starczać i być realnie użyteczne. Stąd też polecam jedynie rzeczy, z których sam korzystam albo ktoś ze znajomych ma i poleca.

Nie będzie więc gadżetów, które wyrzucimy po jednej jeździe, ale rzeczy naprawdę przydatne. Np. podpowiem jak tanio odchudzić rower, jakie kupić hamulce, jakie trenażery polecam, czy jaką opaskę do pomiaru tętna najlepiej kupić.

https://youtu.be/4_ipgwQm_fQ

#rower
oskarrr - Cześć, 
Zrobiłem film o prezentach dla rowerzysty w cenie powyżej 120 zł. W...

źródło: pomysły na prezent cz II

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
forma filmowa


@kasiknocheinmal: o to to! zawsze ten #!$%@? reklamami youtube, gdzie nie mozna przejsc do interesujacej czesci tylko trzeba przewalkowac calosc... rak ostatnich czasow :/
  • Odpowiedz
  • 2
@kasiknocheinmal: Formy pisemnej nikt nie czyta. Jak czyta to rzadko. Od 7 lat udzielam się na forum roweroweporady.pl/f Najpopularniejszy wątek tam to wybór między rockriderem XC 100 a EXPL 540. Mam oba więc podpowiadam ludziom co kupić. Efekt? Wątek ma już ponad 100 stron i ciągle padają identyczne pytania. Rozwiązaniem było nagranie filmików o jednym i drugim i zmniejszyło to ilość pytań.
Myślałem też początkowo o pisaniu bloga, ale wiąże
  • Odpowiedz
@subiel: i ani tego przeczytać w swoim tempie, ani na spokojnie, tylko trzeba słuchać czyjegos gadania. Nawet nie oglądam takich filmów, mimo że z chęcią bym się z meritum zapoznała, ale mam co robić zamiast oglądać takie filmy. Pewnie reklamy i ilość wyświetleń się liczy, ale to w ogóle zniechęca do odtworzenia, to by cały dzień trzeba było oglądać filmy zamiast wybrać co ważniejsze z tekstu lub dokładnie się z
  • Odpowiedz
@oskarrr: przynajmniej mam odpowiedź dlaczego wszyscy idą w tę formę. W każdym razie jest sporo osób, które z tekstem zapoznałyby się chętnie, a w film nawet nie klikną. Nie wszyscy są pokoleniem tiktoka, że treści słownej nie przyswajają.
  • Odpowiedz