Wpis z mikrobloga

dla beki (zawodowo zajmuje sie nieruchomosciami. nie, nie jestem naganiaczem, pomagam ludziom zacząć od zera ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zajmuje się wierzytelnościami xD. Upadłość, restrukturyzacja, you know what i mean) poprosiłem biuro nieruchomości, zeby mi znalezli dom z antresolą, wysokim salonem. wiecie o co chodzi. wejdziesz i w gore na 2 piętra strop. to mi wysłali xD. KTO to kur.... zaprojektowal? po co robic tyle korytarzy? wchodzisz glownym wejściem do przedpokoju jak w bloku '82 i nie ma sufitu. to zostało wykorstane na nieogrzewaną, lub co gorsza ogrzewaną przestrzen i korytarze po bokach xD.

Poza tą "antresolą" dom normalny jak na PL, ale cena już nie. 1,9mln na zadupiu.

#nieruchomosci #polska #dom #budujzwykopem
Pobierz lskx - dla beki (zawodowo zajmuje sie nieruchomosciami. nie, nie jestem naganiaczem, ...
źródło: 5sdyQG
  • 1
@lskx: W wakacje szukałem domu do remontu. Tata trochę jednorazowa pseudo fliperka, bo chciałem kupić, wyremontować i sie do niego przeprowadzić, a sprzedać swój stary dom. Pytając agencje o domy do remontu dostawałem takie perełki, ze być w życiu nie wpadł na to, że można tak nieoptymalnie zarządzać przestrzenią w domu. Dom 2 piętrowy, z pokojem na każdym połpiętrze który miał 5x1,5 metra chyba wygral rozdanie, ale serio, ja wiem ze