Wpis z mikrobloga

@Hehehe115: Jak długo posłuży? - to zależy jaka jest twoja waga, czy będzie go przekręcał na drugą stronę lub obracał? Smart Natura to dość popularny i tani materac, który od wielu lat jest w ofercie Sembelli i objęty jest 5-letnią gwarancją. Jedna strona z kokosem twarda (H3), drugą o średniej twardości (H2). Jeśli nie masz dużej wagi, to przy normalnym użytkowaniu z 8-10 lat powinien spokojnie wytrzymać ;)
@Hehehe115: waga lekka, więc posłuży długo :) Przy materacach o dwóch stronach o różnej twardości, przez kilka miesięcy będziesz spał na trochę mniej dopasowanej stronie. Zwykle, proponuję spanie na twardszej stronie w okresie letnim, a spanie bardziej miękkiej (otulającej) stronie w okresie jesienno-zimowym.
  • 0
@Milano: niestety nie mogę nigdzie w okolicy znaleźć tego materaca do wytestowania. Niedaleko mam dwa salony Mkfoam koło, czytałem o nich też dobre opinie, ale nie wiem na ile są wiarygodne. Warto pchać się w tą markę, jeśli coś mi podpasuje? Bo też zdziwiłem się patrząc przykładowo na taki model Amsterdam, gdzie posiada on 480 sprężyn na m², gdzie konkurencja ma zazwyczaj 250.
@Hehehe115: osobiście, to wolałbym materac Mkfoam niż Sembella. Mkfoam to duży, znany producent materacy. Mają solidne, sprawdzone materace, które są dostępne na rynku od prawie 20 lat. Jedyny minus ich materacy to pokrowce wizualnie mało atrakcyjne oraz 2 lata gwarancji. Ale zdecydowanie warto je przetestować :)