Wpis z mikrobloga

przy swoijch zarobkach nawet nie jestem wziąć na siebie kredytu na pozostałą część kredytu co jest na starszą xD
Czeka mnie #!$%@? bezdomność, mimo że #!$%@? na etacie 8h dziennie + weekendy 2x 12 użerasz się z nimi wszystkimi a i tak #!$%@? z tego masz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
życie to jakiś nieśmieszny #!$%@? żart
#ekonomia #finanse #nieruchomosci #przegryw #przegrywpo30tce
mati1990 - przy swoijch zarobkach nawet nie jestem wziąć na siebie kredytu na pozosta...

źródło: 407855150_190537614128441_343301495072108497_n

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 1
@Elterchet: w zaokrągleniu 46k zł. xD najlepsza gadka w banku, jak to pan nigdy nie brał kredytu?! na telefon, komputer, rower cokolwiek? nie nigdy xD
no to nie poprawia pana sytuacji wręcz pogarsza bo niema historii kredytowej
  • Odpowiedz
@mati1990: No to siedź na dupie i narzekaj że mało zarabiasz, po co nam zawracasz głowę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do IT ci pewnie też nie po drodze i najlepiej to masz w januszeksie, w którym jak sam mówisz zarabiasz tak mało że nie masz zdolności kredytowej na nic.
  • Odpowiedz
  • 0
@PfefferWerfer: myślisz że na uczelni ile płacą? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jasne zmień pracę, już życie mi pokazało jak cię gdzieś będą tolerować to się tego trzymaj nie ważne jak #!$%@? jest bo w innej może tak miło nie być.
  • Odpowiedz
myślisz że na uczelni ile płacą? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@mati1990: To na uczelni, czy w IT? W sektorze publicznym zwykły urzędnik czy policjant mało zarabia, zarabia jedynie lekarz i głowy urzędów.

jasne zmień pracę, już życie mi pokazało jak cię gdzieś będą tolerować to się tego trzymaj nie ważne jak #!$%@? jest bo w innej
  • Odpowiedz
  • 0
@mati1990: To na uczelni, czy w IT? W sektorze publicznym zwykły urzędnik czy policjant mało zarabia, zarabia jedynie lekarz i głowy urzędów.


@PfefferWerfer: na uczelni prywatnej potrzebują informatyków, it to nie tylko onaniści czy sam sektor it.

u ponarzekać na swoją złą sytuację zamiast faktycznie coś


@PfefferWerfer: i właśnie wykop do tego jest najlepszym miejscem, nie musisz tego trzymać we łbie bo cię #!$%@? od środka
  • Odpowiedz
  • 0
@PapaSar: za mało na usamodzielnienie się, dyżury w weekend najniższa xD śmiechu warte informatykowi chciało sie wyjść z domu na 12h za najniższą tak wiem klaun
  • Odpowiedz
@mati1990: Co do #!$%@??. Jako informatyk zarabiasz najniższą?. Albo bait albo pracujesz w jakiejś gówno-firmie. Poza tym praca w weekend płatna jest w normalnych pracach dodatkowo 100%
  • Odpowiedz
  • 0
@PapaSar: najniższa za weekendy, nie napisałem że zarabiam najniższą na etacie. trochę poniżej średniej wychodzę :D
gdybym miał jakąś historie kredytową to mógłbym dostać te około 60-70k ale że nie mam to bank mi nie zaufa i nie mogą dać więcej. nie jeżeli to jest oddzielna umowa zlecenie na innych zasadach w firmie ktora pracuje 7 dni w tygodniu tak to wygląda.
  • Odpowiedz