Wpis z mikrobloga

+60kg w 4 tygodnie? Można? Można!

Dzisiaj był pierwszy trening na towarze gdzie poczułem że ładnie się dojechałem. Ale też tylko przez chwilę lol.

4 tygodnie robiłem 15cm block pull 280kg... dzisiaj 340kg łatwo xD I nie dość że odczuwałem że to jest łatwiejsze niż 280kg miesiąc temu, to miałem jeszcze dzisiaj zapas ale wydawało mi się to na tyle chore, że dalej już nie próbowałem dokładać +60kg mi wystarczyło lol.
Od razu po block pullu zrobiłem Pendley rows 200kg x 5, niestety wygenerowałem takie napięcie że filmik się nie nagrał :P Oczywiście to i tak za mało żeby się zajechać, więc jeszcze DB rows 80kg, miałobyć 3x12, ale stwierdziłem że ostatnia seria będzie amrap, i poszło 18 powtórzeń na stronę i to już mnie dobiło, i potrzebowałem chwili na złapanie oddechu :P To akurat mój szósty trening w tygodniu, jutro wolne (tylko cardio do zrobienia) dzisiaj się z tego cieszę ale jutro pewnie będę się zastanawiał czy może i nie trenować 7x w tygodniu lol.

Przemiana w coraz większego ogra idzie zgodnie z planem :P

Cały trening
15cm block pull 340kg x 1
Pendley rows 200kg x 5
DB rows 80kg 2x12 1x18
Reverse hypers 205kg 5x15
AB 3x15
Band ham curls 2x50

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - +60kg w 4 tygodnie? Można? Można!

Dzisiaj był pierwszy trening na towa...
  • 24
Ile dziennie przyjmujesz? Pytam z ciekawości. Czy widzisz jakieś skutki uboczne?


@jalop: Wystarczająco na ten moment :) Nie wchodzę w szczegóły. Skutki uboczne? A co to jest? 7x w tygodniu cardio, 6x treningi siłowe, super czysta dieta, kilkadziesiąt tabletek supli dziennie, odpowiedni dobór środków, więc żadnych typowych skutków ubocznych nie ma.
Ten pistolecik Ci rzeczywiście pomaga ? Od stycznia "naprawiam" plecy, zapytam się fizjo czy to ma sens w moim przypadku. Ogarniam zdrowie i też wchodzę na lekką bombkę bo coraz gorzej z regeneracja i motywacja u mnie.


@XYZ91: Ogromnie mi pomagał jak byłem naturalem, znacząco skracał bolesność mięśni. Teraz już mnie te mięśnie tak nie bolą, ale i tak używam go regularnie bo po prostu przyjemnie relaksuje np barki, tricepsy.