Wpis z mikrobloga

tego chlopa powinno sie ratowac, beta bankomat, a klientka ma totalnie w dupie jego i dziecko,wazna jest ona jej paznokcie, zastrzyki botoksu i cala reszta :O a jeszcze skacze po innych kutangach haaa tfuuu
ze wykop nie zalapal formatu to szok.

jeszcze wzial kredyt na jej cycki a teraz ona chce studiowac i on ma za to placic :O
#zycienakredycie
paweucio - tego chlopa powinno sie ratowac, beta bankomat, a klientka ma totalnie w d...

źródło: aaaaaa

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@szyderczy_szczur: a po stwierdzeniu przez niego ze nie beda placic za dodatkowe szkolenia wyszla z restauracji, wzial ja tez na terapie za 700zl stwierdzila ze mogla by to wydac na inne beatuy pierdy()
  • Odpowiedz
@paweucio: @szyderczy_szczur @Tryggvason @dumpmuzgu @olokynsims

Ten program to moje dosłownie jedyne guilty-pleasure jeśli chodzi o TV i też nie kumam czemu ludzie się jarają tymi ślubami, podczas gdy tu są mocniejsi zawodnicy XD. Tag #zycienakredycie updejtuję sobie raz na pół roku i widzę, że pojawia się jeden czy dwa wpisy na miesiąc. Może Mirki nie wiedzą jakie guilty-złoto serwuje Player? XD

Anyway. Mnie np.
  • Odpowiedz
@paweucio: wczoraj nowy sezon wyszedłem, myslałem że coś sie bedzie działo na tagu a tu cisza.

on się jej oświadczył i ona pierwsze co zrobiła, to spojrzenie na pierścionek i gadka o pierścionku. żadne tam kocham czy coś, nie, tylko #!$%@? pierścionek się liczył.

a marcel jest po prostu głupi. ja rozumiem, ze lepiej jak córka ma dwoje rodziców itp ale przy takiej matce to ona się niczego nie nauczy,
  • Odpowiedz