Wpis z mikrobloga

@Lukardio: To już się robi śmieszne jak próbujecie zwalczać konfederacje. Ciągle zarzucacie im działanie dla Rosji. A pomijacie to, że przez ostatnie lata partia rządząca podsłuchiwała i szpiegowała opozycje, a mimo to nie była w stanie znaleźć nic obciążającego na partie, która najmocniej ich atakowała xD. Cały aparat państwa atakował konfederacje, a nie był w stanie znaleźć nic obciążającego i wiążącego ich z Rosją. Ale za to Lukardio i reszta Neuropy
@Szinako neuropa to sfrustrowana banda przegrywow starająca się udowodnić swoje chore urojenia, nie szukaj w tym logiki. Dla nich standardem jest powtarzanie tych samych klamstw licząc że w końcu staną się prawdą. Oczywiscie standardowo w komentarzach liżą się wzajemnie po jajkach jak bardzo dopiekli konfie, ja już z tym nie walcze, ja z tego kisne xD
dziesiątki zdjęć, spotkań i różnych wspólnych celów jest między konfederacja a ruskimi.


@poczatkujacywycoopowicz: Pamiętaj, że masz obowiązek powiadomić służby jeżeli uważasz, że konfederacja współpracuje z rosyjskimi służbami. Jeżeli tego nie zrobisz, grozi ci odpowiedzialność karna. No chyba że wyssałeś to wszystko z palca i należysz do neuropy, wtedy nie.

Gościu poszperaj trochę i wyłącz tiktoka


@poczatkujacywycoopowicz: Ciężko wyłączyć tiktokta, bo nigdy go nie włączyłem.