Wpis z mikrobloga

Mam dwa pytania dotyczące GTA V:

1. Czy gra jest dłuższa od Red Dead Redemption 2, jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko zadania główne?
2. Czy może ktoś w skrócie wytłumaczyć o co chodzi z graniem trzema postaciami? W sensie czy jak chcę, to mogę przejść całą grę np Michaelem czy będę zmuszony przełączać się pomiędzy protagonistami w konkretnych misjach? Natomiast mam rozumieć, że poza misjami mogę sobie grać kim chcę i do woli przełączać się pomiędzy bohaterami?

#gtav #gta5 #gtaonline #gry
  • 8
@maciorqa: Działa to tak, że jak daną postacią wykonasz na dany moment wszystkie misje, to nie dostaniesz dla niej kolejnych dopóki nie ruszysz misji innych postaci. Czyli żeby robić fabułę musisz robić misje wszystkimi postaciami. I to wg. mnie jet najgorszy motyw z GTA V
@maciorqa a mi dla odmiany wogóle gra 3 postaciami nie przeszkadzała, całkiem fajny element jak się nudziły misje jednej to akcja przenosiła się do nieco innego miejsca.
@maciorqa 2. Niektóre misje są ze sobą powiązane żeby odblokować kolejne zazwyczaj napady musisz ukończyć inaczej nie będziesz mógł robić misji danej postaci "a w niektórych napadach po prostu trzeba je ukończyć i nie można odstawić na później"
A poza misjami bez problemu przełączysz tylko nie zostawiaj na trevora bo pewnie albo wywali na drugi koniec mapy albo będziesz ścigany.
@XAlkoNinjaX: Nie rozumiem ostatniego zdania z tym Trevorem. W sensie jak nie będę nim grać, to on sobie może coś tam robić i jak się na niego przełączę, to np będzie trwać za nim pościg policyjny? xd
@maciorqa no trevor potrafi się znaleźć w dziwnych miejscach, w śmietnku, robiąc #!$%@? strzelając do jakiś murzynów, albo podczas pościgu z policją. Wpisz sobie na yt best switch to Trevor moments. Tam powinny być te co pisałem