Wpis z mikrobloga

Niech cala neuropa zrobi kolejna zrutke dla koroluka bo coś ten chlystek kiedys fikal do niego ( ͡º ͜ʖ͡º) a mentzen olał go ciepłym moczem nawet nie wie o jego istnieniu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ile on na neuropie uzbierał? Uciulali wtedy z 20 k ze skarbonki po komunii i oni myśleli że zniszczą Mentzena i cala konfederację XD

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #lewackalogika #polityka
Pobierz ziemba1 - Niech cala neuropa zrobi kolejna zrutke dla koroluka bo coś ten chlystek ki...
źródło: temp_file8358556425592529151
  • 41
@ziemba1: a skąd wiesz, że karolek nie ma tych milionów? Nie wiem kim jest prywatnie ani czym się zajmuje, domyślam się, że kanał na yt to pewnie w wolnym czasie robi, jak większość jutuberów, którzy nie mają miliony subskrybentów.

Z ciekawości pytam, nie oglądam go tak namiętnie, więc nie wiem jaki ma majątek.

Also, reszta posłów konfederacji to kompletni gołodupcy, nie przeszkadza tobie to już?
@ziemba1: idąc twoim tokiem myślenia taki koroluk, który zarobi dajmy na to podliczając dochody z jego pracy + działalności na yt wyciąga pewnie z 10k minimum (myślę, że raczej więcej, ale nie mam na ten temat żadnych info) to dalej nie czyni go przegrywem, zresztą jesteś strasznym burakiem jeżeli ludzi, którzy pracują nazywasz „przegrywami” kiedyś taki przegryw pracujący np jako ratownik medyczny może uratować ci życie
@AlbertoBarbosa @AlbertoBarbosa

@ziemba1: Nie wiem o kim mówisz, sam Braun jest gołodupcem, jak reszta posłów konfederacji. Rozumiem, że ilość pieniędzy na koncie tobie imponuje, jak w takim razie czujesz się z tym, że cała konfederacja to ludzie bez pieniędzy, albo żyjący z zasiłków, jak Bosakowie?


Z oświadczeń majątkowych wynika, że poseł Konfederacji Przemysław Wipler zalicza się do grona najbogatszych parlamentarzystów X kadencji Sejmu.

Żona Bosaka i Bosak nie żyje z zasiłków
To koroluka robi z Mentzena debila o IQ 50 a sam ma manie wielkosci


@ziemba1:

Nie kojarzę żeby Koroluk kwestionował fakt, że Mentzen jest dość inteligentny (jak na Konfederatę).