Wpis z mikrobloga

Niech cala neuropa zrobi kolejna zrutke dla koroluka bo coś ten chlystek kiedys fikal do niego ( ͡º ͜ʖ͡º) a mentzen olał go ciepłym moczem nawet nie wie o jego istnieniu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ile on na neuropie uzbierał? Uciulali wtedy z 20 k ze skarbonki po komunii i oni myśleli że zniszczą Mentzena i cala konfederację XD

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #lewackalogika #polityka
Pobierz ziemba1 - Niech cala neuropa zrobi kolejna zrutke dla koroluka bo coś ten chlystek ki...
źródło: temp_file8358556425592529151
  • 41
@Kopyto96: mówisz do mnie w liczbie mnogiej i przypisujesz mi coś czego nie napisałem i mam teraz traktować cie poważnie? jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że w moim pierwszym komentarzu wyraźnie zaznaczyłem, że status materialny ma zerowe znaczenie w polityce, taki jakubiak też ma dużo hajsu a jest pisowskim czopkiem, a po drugiej stronie masz bosaka z którym kompletnie mi nie po drodze, jego cv jest dość słabe, ale
@ziemba1 nie widziałam, żeby ktoś się śmiał się z Bosaka, tylko że jest biedny, ale moze ktoś to robił, na pewno nie ja.

Natomiast z Bosaka wielokrotnie pizgano, że w życiu to fizycznie przepracował jakieś wakacje jako instruktor windsurfingu w Chorwacji, czego najwyraźniej strasznie się wstydzi xD A sam narzeka na zanikający etos pracy w społeczeństwie xD

Były też w pewnym momencie wątpliwości odnośnie tego, skąd w ogóle bierze pieniądze na życie,
a post wyżej naśmiewacie się, że Bosak nie ma kasy


@Kopyto96: no i słusznie, beka z "partii przedsiębiorców" którą rządzi typ którego utrzymują wykopki xD

To konkretnie wy - konfiarze - oceniacie ludzi po zawartości ich portfela, więc proszę bardzo, oceniony.
ile Tusk przepracował jako fizyczny pracownik?


@ziemba1: przez osiem lat na wysokościach malował kominy, sprzedawał jagodzianki w tunelu dworcowym w Gdańsku a dopiero potem pracował jako dziennikarz w kilku pisemkach i poszedł na studia by zostać Nauczycielem historii.

A taki np. Krzysiu, łącznie pracował jakieś 2 tygodnie jako instruktor windsurfingu a potem żarł za mój hajs - nie wiem po co kontynuujecie ten temat, konfiarze, skoro to dla was przegrana sprawa
@ziemba1 przestaniesz uprawiać ten whataboutism?

Oczywiście, że jest to argument, skoro typ twierdził, że przez kilka lat dochodów żadnych nie miał a potem żył za 9 stów miesięcznie w Warszawie i jeszcze zaoszczędził, a innym będzie #!$%@?ł o etosie pracy, gdzie sam się w życiu spocić nie zdążył. Przekaz jest prosty - ludzie mają #!$%@?ć w robocie, ale nie ja akurat. Nie dziwi mnie to, że komuś się to nie podoba.

Co
@Njal

Nie, Tusk nie malował kominów przez 8 lat. To jest nieprawdziwa informacja, która została rozpowszechniona przez niektóre media i polityków. Tusk pracował jako robotnik na linach i malował kominy tylko przez około 2 lata, w latach 1984-1986, kiedy był studentem historii na Uniwersytecie Gdańskim¹².


(1) Prezydent Jaworzna do Tuska: „Przecież malował pan tu kominy”. List .... https://www.tvp.info/55424134/prezydent-jaworzna-do-tuska-przeciez-malowal-pan-tu-kominy-list-otwarty.
(2) Donald Tusk ze szczerym wyznaniem. „Jak malowałem kominy, zarabiałem .... https://www.wprost.pl/polityka/11147362/donald-tusk-ze-szczerym-wyznaniem-jak-malowalem-kominy-zarabialem-lepiej-niz-jako-premier.html.
@ziemba1: Pytałeś czy pracował fizycznie by go obśmiać że nie pracował fizycznie, jak się okazało że jednak pracował to teraz mówisz że pracował za mało, jak by ci udowodnić że pracował dłużej to byś stwierdził że za mało intensywnie...

Natomiast twój guru Krzysztof Bosak który od wielu lat wpieprza za moje ciężko zarobione pieniądze a prace fizyczną to on widział jak telewizor oglądał (który zresztą również ja mu pośrednio kupiłem) to
@ziemba1 źle przeczytałeś. Właśnie parę tysięcy oszczędności na koncie miał. Od 2012 do 2019 nie miał oficjalnie żadnych źródeł utrzymania.
Potem zaczął zarabiać plus minus 9 stów miesięcznie u Winnickiego. Seems legit xD

Wątpliwości wokół zarobków Bosaka nie rozwiało oświadczenie majątkowe za rok 2019, które jako nowy poseł musiał zadeklarować i zostało ono opublikowane na stronach Sejmu. Wynika z niego, że poseł oficjalnie pobierał wynagrodzenie jedynie u Winnickiego i zarobił 11,5 tys.
@ziemba1 dziennikarze zapytywali Bosaka o aktywność zawodową w tych latach, myślę, że by się pochwalił zamiast kręcić i wychodzić na banana zawodu narodowiec. Jedyne natomiast co od niego wyszło to to instruktorstwo windsurfingu i praca dla Winnickiego.