Wpis z mikrobloga

@Kopytnik_1: Prawdopodobieństwo nie występowania innych istot żywych we wszechświecie jest niskie. Mówi się raczej, że większa jest szansa, że istnieje ktoś taki sam jak Ty, z takim samym życiorysem tylko na wykopie napisał teraz "tylko pączki z różą" zamiast tego wpisu.
@Kopytnik_1: nie istnieje i takie coś stanie się może najważniejszym wydarzeniem w historii ludzkości. Nawet odkrycie prymitywnego życia poza Ziemią będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w historii.
Ci co napiszą, że taki dowód istnieje mówią tak bo chcą wierzyć ale oficjalnie nie ma dowodu, myślisz, że rządy mogą to ukrywać przed ludźmi, po co by tak robili?
Czy istnieje według Was jakiś dowód, potwierdzający, że obcy (w jakiejkolwiek formie, czy jako kosmici, czy istoty z innego wymiaru, bądź ludzie z przyszłości) istnieją?


@Kopytnik_1: Niepodważalnym dowodem na istnienie obcych jest to że się z nami nie kontaktują :D

Słyszałem teorie spiskową że obcy i ufo to technologia USA (silniki antygrawitacyjne).

Inna teoria mówi że obcy i UFO to demony czyli upadłem anioły, a to że coraz więcej mówi się
@Kopytnik_1: dowód nie istnieje. Natomiast jako ateista i osoba która wszelką metafizykę uważa za szkodliwe gówno uznaje jedną przesłankę.
Rozmiar wszechświata w połączeniu z niewyjątkowością fizyczną ziemi.
I nie jestem tak inteligentny żeby samemu na to wpaść, ponad pół wieku temu wpadł na to pewien astrofizyk i dzięki temu sformułowano paradoks fermiego
https://en.wikipedia.org/wiki/Fermi_paradox

Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo że gdzieś we wszechświecie jest planeta z warunkami które umożliwiły powstanie "zupy aminokwasowej" i w
@Kopytnik_1:
Już pisałem, sam to widziałem na własne oczy.
Natomiast jestem w stanie zrozumieć sceptyków.

W szumie informacyjnym, ludzie omijają dowody, natomiast podawanie przykładów mija się z celem.
Jesteśmy w stanie wszystko sobie zracjonalizować, nawet rzeczy które nie mają logicznego wytłumaczenia, jak na przykład okaleczenia zwierząt.

Być może część prozaicznych rzeczy, które są na przykład w muzeum, są dowodami na ich obecność.

No ale co ludzie uznaliby jako dowód ?

Oficjalny
@Kopytnik_1: Nie ma konkretnych dowodów potwierdzających istnienie istot pozaziemskich. Pomimo wieloletnich badań i projektów nad tym zagadnieniem, wysuwano jedynie hipotezy o potencjalnych odwiedzinach istot z kosmosu, ale nie udało się przedstawić jednoznacznych dowodów w tej kwestii. Natomiast czy ktoś może trzymać łapę na takich dowodach? Tak i są ku temu solidne przesłanki. Na ostatniej konferencji Bill Nelson powiedział, że wszechświat jest tak ogromny, że wierzy, że gdzieś tam może istnieć nawet