Wpis z mikrobloga

Kurczę, lubię vlogi MocnyVlog. Cieszę się że Przemo wrócił, na pewno będzie miał dużo do opowiadania z wyprawy z Chin. Zrobił sobie wyprawę życia. Niektórzy zamieszczali tutaj zdjęcie Przemysława na murze chińskim. To dla niedowiarków którzy uważają że było inaczej. Niektórzy ludzie wyjeżdżają na rok i dłużej by poznać bardziej jakiś kraj i poczuć klimat mieszkania tam. Przemysław wybrał Chiny. Cieszę się że MocnyVlog to kanał w którym mówiona jest tylko prawda. Zauważcie że kiedy jest coś reklamowane to jest wyraźny sygnał że to jest reklama (swoją drogą fajny dżingiel). Marcin z kanału MocnyVlog pokazuje nam swoje życie, bardzo pomaga w wyborach zakupowych różnych urządzeń. Jest osobą obeznaną. Zna się doskonale na sieciach komputerowych, programowaniu. Stworzył wysoce responsywne serwisy Internetowe które służą tysiącom ludziom po dziś dzień. Prowadzi także hosting. Marcin nie idzie na kompromisy tylko kupuje rzeczy potrzebne i porządne. Dzięki temu zrozumiałem że lepiej jest czasem zapłacić więcej niż kupić dwa razy bubel. Bardzo pomagają mi jego filmy. Zarówno testy i recenzje jak i wyjazdy pełne przygód, trzymające w napięciu. Mam nadzieję że na tym tagu są też inne osoby które popierają moje zdanie.
#mocnyvlog
  • 9
  • Odpowiedz