Wpis z mikrobloga

Według mnie jest to bobra opcja longterm:

W związku z narastającą przestępczością sądze,iż dobrą alternatywą jest inwestycja w firmy budujące więzienia *zarzadzające (jak mirek zauważył)
nie tyko w Ameryce np.(Corecivic Inc.-CXW) jak i w Europie

Nię bedę sie rozpisywał nad moimi argumentami,ponieważ nie sposób nie zobaczyć tego co ma miejsce na zachodzie,masowe kradzieże,rabunki,włamania,wandalizm na masową skale (dosłownie koniec cywilizacji)
Do tego cały czas zamieszki ostatnio w Irlandi-takich sytuacji bedzie miało miejsce coraz więcej a trzeba będzie gdzieś ostatecznie umieścić tych nieposłusznych-a jednostki penitencjarne przepełnione

Aktualnie w Ameryce sklepy są dziesiątkowane (kradzieże i to dosłownie w biały dzień) i powiedzmy,że robią to z pełnym brzuchem,a co bedzie jak sytuacja ekonomiczna sie pogorszy i głod zajrzy w oczy?wtedy to dopiero się zacznie od zawłaszczeń nieswoich rzeczy do stracków ludzi nie zadowolonych z zaistniałej sytuacji,a wtedy może byc gęsto (juz nie jest wesoło)
Myśle,że ostre zawirowania na tle rasowym,ekonomicznym przed nami-przez co wielu stanie przed wymiarem *sprawiedliwości

#gielda #ekonomia #polityka #finanse #przemyslenia
  • 3
  • Odpowiedz
W związku z narastającą przestępczością sądze,iż dobrą alternatywą jest inwestycja w firmy budujące więzienia


@Questorius:

Nie chcesz inwestować w budowę więzień tylko w zarządzanie i utrzymanie więzień, ten przemysł w Europie nie istnieje bo więzienia są państwowe. Bo w budowę więzień to możesz inwestować kupując dowolną firmę budowlaną, która stawia budynki rządowe.

W USA sobie funkcjonują prywatne więzienia i jest zgraja murzynów i tarć rasowo-klasowych, ale też musisz sobie zdawać sprawę
  • Odpowiedz
  • 0
@PfefferWerfer:
to nie zmienia faktu,że bedą musieli zarządzać i utyrzymać więcej jednostek (może jakieś dofinansowania z publicznych pieniędzy)
Może i przeceniam,napisałem co sądze przecież nie każe nikomu inwestować,ale temat niegłupi(według mnie)
  • Odpowiedz
to nie zmienia faktu,że bedą musieli


@Questorius: Ludzie zawsze będą musieli jeść, pić, mieszkać i grzać.

Inwestowanie w piekarnie, wodociągi, deweloperów mieszkaniowych i firmy gazowo-naftowe,

Nie każe nikomu inwestować, ale temat niegłupi(według mnie)
  • Odpowiedz