Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam wklad wlasny 150k pln ale po co wklad wlasny skoro mozna dac kredyt 2procent bez wkladu i kawalerki 35m2 za 500k chodza na rynku xd
Jeszcze zeby to ladne bylo ale lepszy stan mialem w akademikach. I co, mam kupic kawalerke za 500k i wylozyc kolejne 100k na remont lazienki i kuchni? Rynek nieruchomosci przypomina rynek matrymonialny w polsce. Spermiarze biora wszystko co popadnie i zostaja jakies ochlapy...
A moze powinienem zarabiac wiecej i to moja wina, ze nie jestem w stanie sie utrzymac xD
Miej zarobki 7k netto, oddawaj polowe na klitke 35m, profit?
#nieruchomosci #zalesie #gorzkiezale #mieszkanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
I co, mam kupic kawalerke za 500k i wylozyc kolejne 100k na remont lazienki i kuchni? Rynek nieruchomosci przypomina rynek matrymonialny w polsce. Spermiarze biora wszystko co popadnie i zostaja jakies ochlapy...


@mirko_anonim: Bo to dokładnie to samo. Olbrzymi popyt i niska podaż powoduje #!$%@? w kosmos ego dostawcy produktu i przepłacanie nabywców za #!$%@? towar.

Miej zarobki 7k netto, oddawaj polowe na klitke 35m, profit?


500k w BK2% to
  • Odpowiedz
@1624294678: To program Rodzinny kredyt mieszkaniowy (dawniej Mieszkanie bez wkładu).

Program Bezpieczny kredyt 2% może być udzielany z gwarancją wkładu własnego, ale nie jest to połączenie obu programów.
  • Odpowiedz