Wpis z mikrobloga

W dzień dobry TVN zarażają śmiechem w Warszawie,
''sprawdzamy czy śmiech może być zaraźliwy'' tak jak w Anglii dla przykładu.
Pierwsza reakcja: ''zamknij mordę''.
Piękny kraj.

#tvn #ddtvn #warszawa #polska
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak jak w Anglii dla przykładu.


@poniekont: ahh, czyli ten podkładany wszędzie śmiech publiczności, to nie było wskazanie dla odkorowanych wyspiarzy z chowu wsobnego, żeby wiedzieli kiedy mają się śmiać, tylko "miało zarażać śmiechem?" Całe życie w błędzie xD
  • Odpowiedz
@poniekont: tak, bo jedyne na co mam ochotę idąc rano załatwiać sprawy jak człowiek uczciwy to ujrzeć debila z mikrofonem, a za nim drugiego debila z kamerą, którzy będą zawracać mi dupe i przerywać myśli świetna zabawa w zarażanie śmiechem prosto w mój ryj.

Zajebisty pomysł stary, może niech lepiej wezmą do współpracy jakiś zabawnych internetowych komików typu sadam, jeleniejaja czy jakiś inny turbozabawny śmieszek, a najlepiej to niech oni
  • Odpowiedz
@poniekont: ja #!$%@? to było tak cringowe, zastanawiałam się czy na mirko ktoś o tym napisze xD laska stała i brechtała, ale w taki strasznie nienaturalny sposób, naprawdę wyglądało to jakby po prostu była chora i miała epizod właśnie. Już rozumiem jakby co jakiś czas zerkała w telefon albo ogólnie miała większy powód do tego, to może bardziej by to zadziałało xD
  • Odpowiedz
  • 14
@reqx ale #!$%@? przecież, to wygląda jakby się z kogoś śmiała... No ludzie. Ten eksperyment w UK to co innego xD
  • Odpowiedz
  • 10
@obsess to było straszne, sam się nie swojo czułem jak to oglądałem. Ten eksperyment w UK był o wiele bardziej naturalny,ale być może Polacy mają taką po prostu aurę że nawet śmiać się nie potrafią
  • Odpowiedz
@reqx dzięki( ͡~ ͜ʖ ͡°) ,pierwszą reakcją ogólnie najlepsza. Wiele nas widać dzięki chociażby od UK ,chociaż te ich ciągle keep smiling też jest męczące ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz