Wpis z mikrobloga

miałam takie 50 letnie koleżanki w pracy ot nie jest śmieszne to jest przerażające


@SarahC: Powiem ci coś, coś co może bedzie dla ciebie zaskoczeniem.
Osoby piędziesięcioletnie, są to te same osoby, jak wtedy gdy miały 25 lat
Tyle, ze tylko twarz się zmieniła.
Bywają poważniejsze, przynajmniej tak się wydaje, bo zauważyły z czasem, ze coś było głupie.
Natomiast mental podobny.
Tak to działa, masz 14 to myślisz, ze 24 bedziesz
Powiem ci coś, coś co może bedzie dla ciebie zaskoczeniem.

Osoby piędziesięcioletnie, są to te same osoby, jak wtedy gdy miały 25 lat

Tyle, ze tylko twarz się zmieniła.


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: Czy ja wiem. Jak miałem 25 lat byłem przyjaznym młodym gościem co z obcymi ludźmi w poczekalni #!$%@?ł o niczym.
Teraz po 4 latach chodzenia z dzieckiem na piłkę nożną nawet nie mówię cześć innym rodzicom i nie poznałem nawet jednej
Osoby piędziesięcioletnie, są to te same osoby, jak wtedy gdy miały 25 lat


@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: aleś wymyślił. Prawda jest taka, że jak mam 30 to brakuje mi wspólnego języka z kimś kto ma 25 ale wychowuje dziecko od 5 lat. I nie dlatego, że on zdziadział tylko on musiał spoważnieć bo jest odpowiedzialny za cudze życie. Śmiejemy się i nadajemy nawet na tych samych falach i dogadujemy się, ale on ma zawsze
Powiem ci coś, coś co może bedzie dla ciebie zaskoczeniem.

Osoby piędziesięcioletnie, są to te same osoby, jak wtedy gdy miały 25 lat


@SarahC @i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo:

1. Różowa mówi, że miała takie doświadczenie jak w memie w pracy (gdzie spędzała z tymi osobami 40h tygodniowo przez dłuższy okres czasu).
2. Randomowy Niebieski odpala kangurekKao.exe i tłumaczy jej że nie ma racji.
3. Pisze jakiś populistyczny tekst, który zgarnia miliard plusów.
4. Profit.
każdemu się wydaje że w ogóle się nie zmienia i mentalnie jest wciąż 17 latkiem. Ale prawda jest taka że po 10 latach to praktycznie już zupełnie inny człowiek.


@TurboDynamo: to zależy, między 20 a 30 rokiem życia to zgoda, dużo się zmienia, zwłaszcza u facetów, ale między 30, 40, 50 to już tylko kosmetyka