Wpis z mikrobloga

W tym filmie przeanalizujemy sobie profile męskich czaszek czyli znany niektórym "warrior skull" i "wimp skull" ale w polskiej wersji.

Trochę się podszkoliłem w animacjach i grafice więc film na pewno jest lepszej jakości niż poprzednie.

Muszę jeszcze trochę popracować nad głosem bo z tym mam obecnie największy problem. Dajcie znać co sądzicie.

Taguje też #rysujzwykopem bo szczegółowa znajomość fizjonomii twarzy przyda się przy nauce rysowania.

#blackpill #redpill #natura #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
jawdrop - W tym filmie przeanalizujemy sobie profile męskich czaszek czyli znany niek...
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@NogaOdStolu: Zawsze mi się wydawało że jestem trochę Voicecelem ale może to kwestia braku przyzwyczajenia do swojego głosu słuchanego z perspektywy trzeciej osoby
  • Odpowiedz
@jawdrop: głos masz ok, nawet na x2 wyraźnie słychać. Sam materiał dobrze wykonany, na duży plus zastosowanie minimalnej ilości przykładów celebrytów modeli itp, co znacznie zmniejsza w porównaniu z innymi twórcami zjawisko chad worshippingu. Dobrze, że do ilustrowania defektów użyłeś programu graficznego na 1 twarzy.
  • Odpowiedz
@jawdrop bardzo dobry film. Zauważyłem że osoby z warrior skull, radzą sobie ze wszystkim znacznie lepiej, niż osoby z wimp skull i nie znalazłem żadnych wyjątków.

Btw, moja rodzina po stronie ojca i jej męska część, ma warrior skull a po stronie matki wimp skull. Zgadnij, po której stronie wszyscy mają odhaczone dom, 2 auta i 2 kaszojadów, a w której słabość i alkohol leją się litrami ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@jawdrop: glos mega nienaturalnie brzmi, jakby ktos przylozyl ci pistolet do glowy, dal kartke i kazal czytac. Zluzuj getry. Poza tym o wiele za wolno calosc materialu, jak juz wczesniej ktos wspominal
  • Odpowiedz
@jawdrop: Fajne, ale są błędy językowe, np 1:05 gdzie powinieneś użyć liczby mnogiej. Jest też sporo innych sformułowań które brzmią podejrzanie (np. 4:35- tu też powinna być liczba mnoga, ale sam czasownik jest chyba niepoprawnie użyty) i sam bym ich nie zastosował-ale nie jestem polonistą, więc może są poprawne.

No i wymawiasz R minimalnie lepiej ode mnie- czyli cały czas źle...
  • Odpowiedz